Wyłączanie efektów wizualnych z poziomu zwykłego użytkownika

Witam forumowiczów. Nie wiem jak u innych, ale na mojej wersji Windowsa 7 (Professional 32bity) zmiany w sensie wyłączania cieni pod oknami oraz rozwijania działały tylko do czasu ponownego uruchomienia komputera. W wyborze użytkowników mam dwa konta: administratora, na którego nie wchodzę gdy nie potrzeba oraz konto zwykłe, na którym pracuję cały czas. Żeby powyłączać efekty z konta zwykłego wchodziłem na: "Komputer" -> "Właściwości" -> "Ustawienia zaawansowane" -> zakładka "Zaawansowane" -> przycisk "Ustawień graficznych, użycia pamięci, itd." i kolejno odznaczałem, to czego nie chciałem. Oczywiście po wcześniejszym wpisaniu hasła administratora. Później tylko "OK" i niby wszystko było dobrze. Po restarcie jednak znów to samo. Rozwiązanie: - uruchom komputer i wejdź od razu na konto administratora, - tam pozmieniaj to co chcesz, - zatwierdź, - uruchom komputer i dopiero teraz wejdź na konto użytkownika standardowego. Wydaje się takie samo, ale dopiero ten sposób sprawił, że nie muszę tego ciągle zmieniać. Jeżeli ktoś wie dlaczego tak się działo, byłbym wdzięczny za wskazówki.

Odpowiedzi: 0

EmEsz2
Dodano:
09.03.2010 16:10:23
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0