Wyjaśnienie w sprawie porad

Z powodu zbyt wielu zastrzeźeń co do niedawno utworzonego działu Porad, postanowiłem go dziś zamknąć. Nie wiem na razie czy zostanie on ponownie otwarty, jeśl tak, to czy w takiej samej formie. Jednocześnie dziękuje wszystkim uźytkownikom, którzy zasygnalizowali błędy merytoryczne w opublikowanych poradach.

Pozdrawiam,

Odpowiedzi: 9

heh no coz, jak mialo tak byc to jest, szkoda tylko naszej pracy.

p.s szkoda mi tez uzytkownikow ktorzy przyczynili sie do powstawania porad, no i tych ktorzy przyczynili sie do ich zamkniecia :?
gieras
Dodano
04.02.2004 21:25:43
A ja nie bedę po raz wtóry odpowiadać, więc Kubo – czyń swą powinność.
Pawek
Dodano
04.02.2004 20:23:13
O jak miło źe tak ładnie rozmawiacie.
Czas skończyć.
Anonymous
Dodano
04.02.2004 20:00:31
Pawek:


Jeźeli są wartościowe, to po je zmieniac i dopisywać coś do nich :?

Za bardzo kombinujesz, Rebe.

To tak jakby ktoś chciał poprawić uśmiech "Mona Lizie".

UPDATE:

Dzięki, adamno. Niech tak zostanie – nie mam suiły pisac innych rzeczy :)


Chciałem być kulturalny i widać za bardzo byłem, a moze to tylko...... "deszcz pada".
Własnie o ten drobiazg w postaci "jezeli" chodzi.
Moźe w koncu zrozumiesz, Pawek, to o czym od kilku dni parę osob tu pisało – te porady były albo błędami usiana, albo wysoce niekompletne .
Tedy gdyby w takim kształcie miały się ostać i tworzyć zamknięty temat to miejsca na nie szkoda.
Twoja zaś analogia jest do potłuczenia o kant biurka boś Ty dla mnie nie tylko nie mistrz, ale nawet adept w dziedzinie, w której za guru się uwaźasz.
Rebe
Dodano
04.02.2004 19:47:16
Rebe:
wartościowych tekstów – jeźeli były to ich Autorzy mogą przeciez je odtworzyć i "dokleić" w poszczególnych działach. Tylko moźe byz zamykania. własnie z merytorycznych przyczyn.


Jeźeli są wartościowe, to po je zmieniac i dopisywać coś do nich :?

Za bardzo kombinujesz, Rebe.

To tak jakby ktoś chciał poprawić uśmiech "Mona Lizie".

UPDATE:

Dzięki, adamno. Niech tak zostanie – nie mam suiły pisac innych rzeczy :)
Pawek
Dodano
04.02.2004 19:36:20
Drastyczne, ale słuszne – i tu sie muszę zgodzic z Rebe– przejrzystym rozwiazaniem moze byc doklejanie na gorze dzialu tematow "chodliwych", często przewijajacych się problemów, a juz Moderatorów głowa w tym, aby nie zaśmiecano ich bzdurami.Sens bedzie jednak tylko wtedy, gdy przykleimy kilka, nie za wiele takowych "sticków" w kazdym dziale.
Czy tematy zamkniete? Trudno powiedziec – przy samodyscyplinie forumowiczow nie ma potrzeby zamykac, raczej nalezy porzadkowac (to nie moze byc kilkunastostronicowy elaborat, bo nikt go nie przeczyta!), a jesli nie bedziemy potrafili utrzymac takowego porzadku – no cóź – trzeba bedzie zamknąć.
Troche mam wyrzuty sumienia, źe sie w jakimś stopniu przyczyniłem do upadku Porad, jak takźe bardzo mi szkoda pracy i serca Kolegów włoźonych w tworzenie tej chlubnej inicjatywy – ale, jak w źyciu – nie wszystko się udaje.

Oby nam wszystkim wyszło to na dobre!

Kubie dziękuję za reakcję, chociaz rozpoczynając temat Porad nie było moją intencją doprowadzenie do ich zamknięcia, tworcom tematów w Poradach wyraźam uznanie za włoźony wysiłek, a wszystkim uźytkownikom źyczę owocnej wspołpracy i trafionych rozwiazań :)
Pozdrawiam.

Adam
adamno
Dodano
04.02.2004 19:35:24
Kuba – i chwała ci za szybką i jednoznaczną reakcję.
Moźe to i drastyczne, ale na 100% bezpieczniejsze wyjście niź trzymanie tego w takiej formie.
Zaś co do istotnych i wartościowych tekstów – jeźeli były to ich Autorzy mogą przeciez je odtworzyć i "dokleić" w poszczególnych działach. Tylko moźe byz zamykania. własnie z merytorycznych przyczyn.
Rebe
Dodano
04.02.2004 19:09:39
Troszeczkę mi tego szkoda zwłaszcza, źe napisałem wydaje mi się całkiem ciekawy poradnik na temat ripowania płyt DVD.

Jednak faktycznie to nie szło w dobra stronę.

Zostawcie chciaź na razie to co juz zostało napisane.

Czyli wracamy do starej zasady, źe odpowiadamy w kaźdym topicu, ew. dajemy linka do rozwiązania :?:
Pawek
Dodano
04.02.2004 18:01:01
Wydaje mi się, źe słusznie. Jako młody staźem (ale stary "podglądem" uczestnik Forum moźe nie powinienem krytykować ale....
Co za róźnica, czy będzie się pytającym wskazywać w kółko "szukaj" czy "porady"? A do tego niestety wszystko sprowadzało by się.
Pozdrawiam.
Yoda
Dodano
04.02.2004 17:55:47
Anonymous
Dodano:
04.02.2004 17:52:03
Komentarzy:
9
Strona 1 / 1