Wygasła ważność Vista Bussiness

Witam, Mam pytanie ponieważ posiadałem na moim lapropie wersję testową Viste Bussiness ale nie zdąrzyłem aktywować klucz ponieważ zakupiłem sobie oryginalna wersję i teraz tylko moge wejść w trybie awaryjnym do systemu i nie mogę z tego poziomu aktywować klucza.Kto może mi poradzić jak to zrobić? próbowałem przedłuzyc okres ważności wersji developer ale nic. Pomocy mam za duzo aplikacji już poinstalowanych aby to stracić Dziekuję

Odpowiedzi: 3

gorzej jak byś miał starego laptopa i bys chciał vistę zarzucic, ale na nowym da rade zainstalować xp ,producenci nie robią sterów ale działaja z innych modeli,podobnych, czasem działają te na vistę tylko trzeba trochę posiedzieć ....:mryellow:
suchy652
Dodano
01.10.2008 22:53:09
Ok w jakiś sposób sobie poradziłem. Ale i tak wolałbym XP ponieważ jest szybszy i mniej awaryjny jak Vista Tylko mnie trzymie ten fakt że do mojego Laptopa nie ma sterowników dedykowanych pod XP. ](*,) #-o
marcin_xp_vista
Dodano
01.10.2008 14:24:02
Jeżeli uruchamiasz system normalnie i się zalogujesz to nie masz możliwości wpisania nowego klucza? Funkcje komputera są znacznie ograniczone, ale chyba jest okienko z opcjami, wśród których znajduje się coś takiego jak [b]Wpisz ponownie klucz produktu[/b]. Wybierasz, wpisujesz oryginalny kod, a następnie aktywujesz go.
Bobi
Dodano
01.10.2008 02:05:31
marcin_xp_vista
Dodano:
30.09.2008 23:45:53
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1