Wydajny i stabilny router.

Witam. Potrzebuję kupić router do rozdzielenia internetu w średniej wielkości budynku. Problem jest w tym że testowałem już routery ASMAX i DLINK i wszystkie ciaglę się zawieszały albo nie działały prawidłowo... Muszę podłączyć około 12 komputerów. Kablowo około 10 - jeden na dole, a reszte na górze (jest tam zamontowany switch) Bezprzewodowo 2 - absolutne minimum to WLAN b+g, a dobrze by było żeby router posiadał draft-N Większość komputerów: Windows XP Prof, kilka Windows Vista (przeważnie Home Premium albo Home Basic) Oczywiście interesuje mnie zeby router posiadał szyfrowanie WPA2 - bez tego nie wchodzi w grę; i takie podstawowe usługi (np. SPI utp itd). Jeżeli ktoś mógłby mi doradzić jakiś dobry sprzęt, to byłbym wdzięczny. Poprzednie modele wogóle sie nie sprawdziły: ciagłe zawieszenia po braku prądu, problemy z przydzielaniem DHCP dla WLANu, rozłączanie WLAN i inne .... Potrzebuje czegoś stabilnego, z serii "Plug&Play":D tzn. raz ustawie i router działa bez żadnych zawieszeń i innych niespodzianek, żebym wreszcie zapomniał, że ten router tam stoi:P Myślałem nad takim: Linksys WAG325N-EU http://www.ceneo.pl/713270 Pozdrawiam i z góry dziękuję wszystkim za pomoc.

Odpowiedzi: 0

djpizmak
Dodano:
15.09.2008 15:12:18
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0