Wycena starego kompa

Na ile mogę wycenić w komisie poniższy zestaw komputerowy. Prosiłbym o wycenę osobno monitora, komputera i subwoofera z głośnikami bo nie wiem czy ktoś chciałby kupić cały zestaw: Typ procesora AMD Athlon 2500+ 1833MHz Nazwa płyty głównej MSI K7N2 Series Pamięć fizyczna 256 MB DDR SDRAM Karta wideo NVIDIA GeForce FX 5200 128MB Dysk fizyczny SAMSUNG 80 GB Nagrywarka CD LG Monitor LG Flatron F700P 17 cali Zasilacz: Codegen 300W Subwoofer + 2 głośniki ( starszy typ) Płyty ze sterownikami, płyta z oryginalnym windows xp home edition - czy opłaca się sprzedawać płytę windowsa ? Ewentualnie na ile można wycenić cały zestaw z windowsem? Byłbym wdzięczny za odpowiedzi smile.gif

Odpowiedzi: 1

[quote=kragdob]Na ile mogę wycenić w komisie poniższy zestaw komputerowy. Prosiłbym o wycenę osobno monitora, komputera i subwoofera z głośnikami bo nie wiem czy ktoś chciałby kupić cały zestaw: Typ procesora AMD Athlon 2500+ 1833MHz Nazwa płyty głównej MSI K7N2 Series Pamięć fizyczna 256 MB DDR SDRAM Karta wideo NVIDIA GeForce FX 5200 128MB Dysk fizyczny SAMSUNG 80 GB Nagrywarka CD LG Monitor LG Flatron F700P 17 cali Zasilacz: Codegen 300W Subwoofer + 2 głośniki ( starszy typ) Płyty ze sterownikami, płyta z oryginalnym windows xp home edition - czy opłaca się sprzedawać płytę windowsa ? Ewentualnie na ile można wycenić cały zestaw z windowsem? Byłbym wdzięczny za odpowiedzi smile.gif [/quote] Komp mysle max 300-400zl ... niema co klamac.. STRASZNIE WOLNY KOMP;] Monitor sam mam takowy wiec .. 80zl Glosniki - jaka firma ?moc itp Windowsa czy sie oplaca? pytanie czy licencja zezwala
Ukey
Dodano
16.11.2008 19:27:56
kragdob
Dodano:
02.11.2008 17:14:48
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1