Wstąp do PC Centre Team!

Wszystkich chętnych zapraszamy do wstąpienia do redakcji portalu PC Centre (http://pccentre.pl). Poszukujemy ludzi, którzy kochają komputery/konsole i lubią o nich pisać. Kreatywność, inwencja własna i sumienność są bardzo mile widziane.
Jeźeli jesteś zainteresowana(y) naszą propozycją, wyślij swoje zgłoszenie na adres: redakcja@pccentre.pl. W załączniku naleźy zamieścić przykładowy artykuł na dowolny, związany z komputerami temat. Objętość tekstu nie moźe być mniejsza niź 1 strona A4. Prosimy równieź o podanie loginu z naszego portalu.

Poszukujemy takźe osoby chętne do współpracy na stanowiskach:
– tłumaczy (język angielski, niemiecki, francuski),
– korektorów,
– grafików (zarówno 2D, jak i 3D),
– programistów (PHP, SQL, Java, XML, C++ itd.),
– animatorów (Flash, AVI itd.),
– specjalistów d/s reklamy.

Uwaga!
W poźniejszym czasie przewidujemy moźliwość atrakcyjnego zarobku. Tymczasem oferujemy:
– dostęp do atrakcyjnych produktów do testów/recenzji (wiele z nich pozostaje na stałe u poszczególnych redaktorów),
– udział w specjalnych konkursach tylko dla redakcji (jako forma odwdzięczenia się za pracę na rzecz PC Centre),
– moźliwość samorealizacji,
– wspaniały wstęp do kariery w branźy IT.

Odpowiedzi: 8

To w tym zdecydowanie na początek bede najlepszy :wink: A na reszte najwyzej przyjdzie pora jak doswiadczenia nabiore. Dzięki za info. Artykuł juz napisałem pozostało jeszcze wysłac :)
Damianos
Dodano
19.06.2005 18:09:15
Damianos:
A co to korektorzy?

Osoby zajmujące się korektą
darek_dade
Dodano
19.06.2005 18:05:37
A co to korektorzy?
Damianos
Dodano
19.06.2005 18:02:16
Damianos:
Jakoś tak sie troche boje to wysyłać, bo nie wiem czy podołam temu zadaniu. Jakaś taka nutka niepokoju wdziera sie do mego serca :wink: .

Nie masz nic do stracenia ;)
SPytam się z ciekawości na jakim polu czujesz się najlepiej"
– tłumaczy (język angielski, niemiecki, francuski),
– korektorów,
– grafików (zarówno 2D, jak i 3D),
– programistów (PHP, SQL, Java, XML, C++ itd.),
– animatorów (Flash, AVI itd.),
– specjalistów d/s reklamy.
"
darek_dade
Dodano
19.06.2005 17:59:21
Damianos:
Jakoś tak sie troche boje to wysyłać, bo nie wiem czy podołam temu zadaniu. Jakaś taka nutka niepokoju wdziera sie do mego serca :wink: .

Nie masz nic do stracenia ;)
SPytam się z ciekawości na jakim polu czujesz się najlepiej"
– tłumaczy (język angielski, niemiecki, francuski),
– korektorów,
– grafików (zarówno 2D, jak i 3D),
– programistów (PHP, SQL, Java, XML, C++ itd.),
– animatorów (Flash, AVI itd.),
– specjalistów d/s reklamy.
"
darek_dade
Dodano
19.06.2005 17:59:21
Jakoś tak sie troche boje to wysyłać, bo nie wiem czy podołam temu zadaniu. Jakaś taka nutka niepokoju wdziera sie do mego serca :wink: .
Damianos
Dodano
19.06.2005 17:51:04
Damianos:
Mam takie skromne pytanka:
Czy są jakies ograniczenia wiekowe?
I jak ma wyglądać to zgłoszenie? Jakie dane ma zawierać?

Mile widziana pełonoletniość, ale generalnie bez ograniczen, zgłoszenie? wszystko masz napisane w treści posta:
"Jeźeli jesteś zainteresowana(y) naszą propozycją, wyślij swoje zgłoszenie na adres: redakcja@pccentre.pl. W załączniku naleźy zamieścić przykładowy artykuł na dowolny, związany z komputerami temat. Objętość tekstu nie moźe być mniejsza niź 1 strona A4. Prosimy równieź o podanie loginu z naszego portalu." Jak to wyślesz to na pewno naczelny poprosi Ciebie o reszte danych.
darek_dade
Dodano
19.06.2005 17:42:10
Mam takie skromne pytanka:
Czy są jakies ograniczenia wiekowe?
I jak ma wyglądać to zgłoszenie? Jakie dane ma zawierać?
Damianos
Dodano
19.06.2005 13:55:54
darek_dade
Dodano:
19.06.2005 07:43:03
Komentarzy:
8
Strona 1 / 1