[współpraca] Serwis o Windows

Serwis związany z Windows. Chodzi mi tu oczywiście o http://lanpage.xo.pl. 90% skrytpów dla nowej wersji skończyłem, więc przyszła pora na zbieranie materiałów i współpracowników. Od razu nasuwa mi się pewna uwaga: jeśli za współpracę oczekujesz jakiejkolwiek zapłaty pienięźnej, to nie czytaj dalej. Niźej macie wszystko ładnie objaśnione.

KOGO SZUKAM:
a) 2–3 ludzi do pisania newsów związanych z microsoftem, internetem, programami, itp. (stała funkcja – codziennie musi być chociaź jeden news)
b) kogoś kto napisze recenzje któregoś z niźej podanych Windowsów: (funkcja chwilowa)
– Windows NT 3.1
– Windows 95
– Windows NT 4.0
– Windows 98
– Windows ME
– Windows 2000
– Windows XP
– Windows 2003
c) kogoś, kto napisze porównanie którychś z wyźe podanych windowsów + Windows 1.0, 2.03, 3.1, np. Windows 98 z ME. (funkcja chwilowa).
d) 1–2 ludzi, dostarczających na stronę śmieszne obrazki i teksty związane z Windows i Microsoftem (funkcja stała – min. 4 obrazki na miesiąc i 1 tekst na 2 miesiące),
e) 2–3 osoby piszące testy programów np. komunikatór, programów do wypalania płyt, itp. (funkcja stała, jedna osoba – jeden test na 2–3 miesiące)
f) 1–2 osoby do dostarczania sztuczek związanych z Windows, programami i rejestrem, typu bezimienne katalogi, usuwanie kosza z pulpitu, itp. (jakieś 6 sztuczek miesięcznie),
g) 2 osoby na stałe (1–2 arty w miesiącu) i ok. 4 osoby chwilowe (czyli kiedy im się chce mogą coś napisać), arty na tematy związane z Windows, czyli np. sprzątanie systemu, itp.
h) 2 osoby, które będą pełnić funkcje korektorów, czyli poprawiania artów, które mają sie znaleźć na stronie. Poprawki pod względem gramatyki, ortografi, interpunkcji. (funkcja stała).

funkcja stała – stały wpółpracownik,
funckja chwilowa – pisze raz, a pozniej juź kiedy mu sie chce moze sie zgłosic,


ZYSK:
Jak juź pisałem wyźej, źadnej zapłaty w $$$ nie przewiduję, gdyź na stronie ja nic nie zarabiam, a nawet jeśli zarobię, to i tak przekaźe to na serwer i domenę. Wszystko co robicie, robicie dla własnej satysfakcji, ze moźecie współpracować przy pracy nad takim powaźnym serwisem (–: Ewentualnie jeśli ktoś posiada własne portfolio lub jakąmś stronkę mogę wyświetlac jego banner lub button na stronie lub forum. Jeśli ktoś chce moźe dodatkowo otrzymać moda na naszym forum http://lanpage.xo.pl/forum/


INFORMACJE O LANPAGE:
Serwis juź istaniał w sieci, ale zdjąłem go, ze względu na dłuźszy remont. Zaraz gdy uzbieram wszytkie materiały i ukończe skrypty opublikuje stronę. Liczę, źe do końca października się wyrobimy (–: Wraz z nowym serwisem zmienimy serwer i adres. Serwer jakiś płatny, a adres w jakiejś ciekawej domenie.


DALSZE INFO:
Pytania dotyczące współpracy proszę kierować tutaj lub do mnie na PW. Zgłoszenia na PW. O przebiegach "naboru" będę na bierzącą tutaj informował. :mrgreen:

Odpowiedzi: 5

_Luki:

The_judge, a moźe ty się zgłosisz? :)


o maj gat, czy to jakaś niemoralna, korupcjogenna propozycja ? :mrgreen:


to zaleźy co zaproponujesz :roll: nie na wszystkim się znam, ale jak coś to mogę pomóc.
–––> TU
The_judge
Dodano
22.09.2003 19:41:56
_Luki:

The_judge, a moźe ty się zgłosisz? :)


o maj gat, czy to jakaś niemoralna, korupcjogenna propozycja ? :mrgreen:


to zaleźy co zaproponujesz :roll: nie na wszystkim się znam, ale jak coś to mogę pomóc.
–––> TU
The_judge
Dodano
22.09.2003 19:41:56
Aktualnie mam 4 zgłoszenia. Jeśli ktoś chciałby sie zgłosić do h (korekta) to proisłbym o podanie jeszcze jednego, awaryjnego punktu, gdyź na h jest chyba najwięcej chętnych :)

The_judge, a moźe ty się zgłosisz? :)
_Luki
Dodano
22.09.2003 19:09:12
W sumie to masz racje, ale weź pod uwagę, źe nie rozdzieliłem tutaj wszystkich działów, więc mam juź pare rzeczy na głowie. Im wiecej ludzi bedzie pracowac przy stronie, tym wiecej aktualizacji i strona bedzie coraz lepsza.
_Luki
Dodano
20.09.2003 16:32:04
taka moja mała dygresja odnośnie punktu f)

f) 1–2 osoby do dostarczania sztuczek związanych z Windows, programami i rejestrem, typu bezimienne katalogi, usuwanie kosza z pulpitu, itp. (jakieś 6 sztuczek miesięcznie)


tak sie zastanawiam, czy na prawde potrzebna jest osoba (czy nawet 2) tylko do podawania – jak to nazwałeś –"sztuczek związanych z Windows". W internecie moźna znaleźć mnóstwo takich rzeczy bez zbędnego wysiłku więc wydaje mi się, źe nie musisz tworzyć nowego stanowiska – powiedzmy dyrektora ds. sztuczek :mrgreen:

ale to było off topic, juź się nie wtrącam :)

tak na marginesie to nawet fajne masz forum, młode bo młode (w sensie ilości postów) ale fajne.
The_judge
Dodano
20.09.2003 15:06:07
_Luki
Dodano:
20.09.2003 14:24:19
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1