Wrażenia po konkursie.

I jak tam wrażenia po konkursie? Ja mam prośbę do adminów aby zaktualizowali ranking generalny bo nie wiem jakie w końcu miejsce uzyskałem w nim. No i czekam na nagrody za rundy :). Ogólnie konkurs tym razem udany. Nie było większych wpadek i serwery działały przyzwoicie. Tym razem jestem bardzo zadowolony.

Odpowiedzi: 18

tez gralem z jednego konta.. przez kilka rund staralem sie odpowiedziec jak najszybciej, zeby jakies nagrody zgarnac, bo myslalem, ze w rankingu generalnym nagrodzone beda tylko 3 pierwsze miejsca.. no ale jak potem po wnikliwej analizie regulaminu [;P] zorientowalem sie, ze przy obecnej pozycji w rankingu mam szanse na Windows 7 ultimate, ktorego i tak chcialem kupic, to zaczalem stawiac na jakosc odpowiedzi a nie szybkosc ;P a odpowiedzi w ostatniej rundzie sprawdzalem ze 4 razy (w materialach i windows live) przed wyslaniem formularza ;P ...windows 7 i tak sam bede musial sobie kupic.. ;-)
odludeq
Dodano
30.04.2009 17:00:01
Konkurs miał jeden słaby punkt, którego żałuję że nie wykorzystałem... można było założyć fikcyjne konto(a) na ojca/matkę/siostrę (a jeszcze jeśli mają różne adresy zamieszkania to już w ogóle nie ma bata, by ktoś to zweryfikował) i używać go (ich) tylko to załapania się na nagrody za pojedyncze rundy, a ze swojego konta grać na spokojnie dobre o miejsce w rankingu generalnym. Ja grałem z jednego konta (jedni nazwą to głupotą inni bezmyślnością, ja wolę jednak wersję że to uczciwość) próbując załapać się i na nagrody z rund i na główne, ale średnio mi wyszło, bo w pośpiechu 2x źle odpowiedziałem, a z drugiej strony za ostrożnie rozwiązywałem te testy i tylko raz udało mi się załapać na nagrodę za rundę. Ale i tak jest super, bo to właściwie moje pierwsza wygrana w konkursie internetowym i zdecydowanie najcenniejsza wygrana jaką jak dotąd zdobyłem.
tzok
Dodano
30.04.2009 16:35:48
Z jednej strony przykro mi że przez 2 głupie błędy w jednej z rund straciłem 2 pkt i gdyby nie to to pewnie cieszyłbym się teraz z 4.miejsca i netbooka, ale z drugiej strony i tak cieszę się z wygranego Windowsa 7, co przecież jest b.wartościową nagrodą. No i w jednej z rund jeszcze udało mi się wygrać grę... Gratulacje dla reszty ;)
theblood
Dodano
29.04.2009 05:13:15
  • piotrteo 29.04.2009 15:33:53

    [quote=theblood]Z jednej strony przykro mi że przez 2 głupie błędy w jednej z rund straciłem 2 pkt i gdyby nie to to pewnie cieszyłbym się teraz z 4.miejsca i netbooka, ale z drugiej strony i tak cieszę się z wygranego Windowsa 7, co przecież jest b.wartościową nagrodą. No i w jednej z rund jeszcze udało mi się wygrać grę... Gratulacje dla reszty ;)[/quote] Gdyby nie te 2 pkt. to 4 miejsce i netbooka to ja bym zgadrnął :D , masz gorszy czas !!! Pierwszy pkt. straciłem na samym początku , drugi w ostatnim pytaniu ostatniej rundy :( Pozdrawiam wszystkich graczy

  • zbyhu8703 29.04.2009 21:51:03

    [quote=piotrteo] Gdyby nie te 2 pkt. to 4 miejsce i netbooka to ja bym zgadrnął :D [/quote] Ja tam wole jakiegos Windowsa niż slabego i malego laptopa... Pewnie dlatego ze wygralem Viste :D

Aaaaa rozumiem - "niestety" ](*,)
zeroekran
Dodano
29.04.2009 00:10:12
Problem w tym, że skończyłem na piątym miejscu :mryellow: Czyli przekroczyłem plan minimum :P
shagwest@hotmail.com
Dodano
28.04.2009 23:46:42
  • piotrteo 30.04.2009 20:59:43

    [quote=shagwest@hotmail.com]Problem w tym, że skończyłem na piątym miejscu :mryellow: Czyli przekroczyłem plan minimum :P[/quote] shagwest po prostu jestes za szybki :mryellow: Trzeba było na koniec zrobić jakiś błąd i wtedy miałbyś Ultimate ](*,)

Ja w tym konkursie o którym pisałem wcześniej wygrałem etui na płyty cd, jako nagrodę rundy (btw służy mi do dzisiaj - takie fajne metalowe:mryellow: ). W generalce w ogóle nic nie wygrałem. Shaqwest wszystko przed Tobą, teraz masz niezbędne doświadczenie i wiedzę jak układane są pytania i jak podejść do takiego konkursu. W następnym pewnie osiągniesz wyznaczony cel. Pozostaje cierpliwie czekać na następną okazję.
zeroekran
Dodano
28.04.2009 23:34:45
Też celowałem w 7 Ultimate, "niestety" się nie udało :)
shagwest@hotmail.com
Dodano
28.04.2009 22:27:50
Zgadzam się z przedmówcą. Ja też brałem udział w bliźniaczym konkursie o Windows Vista i Office 2007. Wtedy nie poszło mi najlepiej, za to wiele się nauczyłem. Teraz udało się wygrać Windows 7. Od samego początku konkursu taki obrałem cel. Myślę, że w następnym konkursie i Tobie się poszczęści. Pozostaje czekaj na następne premiery produktów firmy Microsoft.
zeroekran
Dodano
28.04.2009 20:55:48
Na pewno będzie jeszcze nie jeden konkurs bo od premiery Visty Microsoft bardzo chojnie sponsoruje rozne konkursy na temat ich produktów :)
czarek1986
Dodano
28.04.2009 20:14:04
Nie no, konkurs ogólnie był bardzo fajny. Ja do którejś tam rundy stawiałem na czas- po paru błędach zrezygnowałem. Cóż, ogólnie nie poszło mi za dobrze, mimo to było ciekawie. Aż szkoda że to się skończyło. No nic, mam nadzieje że Centrum XP zorganizuje jeszcze jakiś konkurs na podobnych zasadach, gdzie będzie można wygrać win7. :)
Sinx
Dodano
28.04.2009 18:56:45
Gdyby nie to, że pierwsza runda zaczęła się o 20 a nie o 23 jak deklarowano przez tydzień to miałbym teraz wyższą i wartościowszą pozycję. A tak to na start miałem ponad 9000 sekund. Jeden błąd wynikł samoistnie, a drugim razem w rundzie 10 jak to podsumowano w grupie CXP: źle zinterpretowałem pytanie. Szkoda ale co zrobić.
Krzysiek_85
Dodano
28.04.2009 12:15:47
Spodziewałem się trudniejszych pytań. Spośród tych, które otrzymałem tylko trzy, czy cztery wymagały sięgnięcia poza materiały pomocnicze, a jedno zainstalowania odpowiedniej aplikacji. Od początku zakładałem, że zdobycie maksymalnej liczby punktów umożliwi otrzymanie "Windows 7" w wersji "Ultimate". Nie sądziłem natomiast, że tyle osób poprawnie odpowie na wszystkie pytania danej rundy w czasie krótszym niż dwie minuty.
Fenikslp
Dodano
28.04.2009 11:52:16
No... drobne wpadki się zdarzały, ale ogólnie konkurs bardzo ładnie przeprowadzony. Jedynie na końcu coś się kręci, inna wartość w panelu inna pozycja na liście, runda się wcześniej skończyła, potem powróciła, dziwne rzeczy się działy. Jedyna uwaga, jaką mam do organizatorów na przyszłość to może, żeby było sprawiedliwiej, różne rundy rozpoczynać o różnych porach, tak np. między 8-20, wtedy każdy chociaż raz będzie miał szanse na bycie pierwszym w rundzie - będzie mniej narzekania :)
z..k
Dodano
28.04.2009 02:51:42
  • Lamer 28.04.2009 02:54:11

    [quote=z..k]No... drobne wpadki się zdarzały, ale ogólnie konkurs bardzo ładnie przeprowadzony. Jedynie na końcu coś się kręci, inna wartość w panelu inna pozycja na liście, runda się wcześniej skończyła, potem powróciła, dziwne rzeczy się działy. Jedyna uwaga, jaką mam do organizatorów na przyszłość to może, żeby było sprawiedliwiej, różne rundy rozpoczynać o różnych porach, tak np. między 8-20, wtedy każdy chociaż raz będzie miał szanse na bycie pierwszym w rundzie - będzie mniej narzekania :)[/quote] Polecam Niemiena - Dziwny Jest Ten Swiat :mryellow: Ekstra nuta, melancholijna dla tych, co bylo poza 105 osobami ktore zgarnely win 7 :neutral:

Aha mam jeszcze pytanie do adminów, kiedy będzie ogłoszona lista nagród kto jakie wygrał w rankingu generalnym? Bo w regulaminie nie ma uwzglednionych tych smyczy i pozostałych nagród pocieszenia. Przydała by się też jakaś informacja o wygranych nagrodach w panelu konkursowym ale to już na przyszłe konkursy.
czarek1986
Dodano
28.04.2009 02:31:23
Bywa, co poradzić. Ja w pierwszych rundach chciałem od razu wygrać nagrody a sie okazało że z początku pytania nie były aż tak łatwe jak sie spodziewałem i tylko natraciłem wtedy punktów. Potem zaczełem już dokładniej sprawdzać odpowiedzi nawet kosztem czasu. No a poźniej wyszło tak że pytania były już łatwe i udało mi sie odpoiwiedziec w odpowiednim czasie na nie.
czarek1986
Dodano
28.04.2009 02:28:36
  • Lamer 28.04.2009 02:30:58

    [quote=czarek1986]Bywa, co poradzić. Ja w pierwszych rundach chciałem od razu wygrać nagrody a sie okazało że z początku pytania nie były aż tak łatwe jak sie spodziewałem i tylko natraciłem wtedy punktów. Potem zaczełem już dokładniej sprawdzać odpowiedzi nawet kosztem czasu. No a poźniej wyszło tak że pytania były już łatwe i udało mi sie odpoiwiedziec w odpowiednim czasie na nie.[/quote]Nom a ten koles co ma 2,5 mln sek. to wogole jest zajebisty znawca :mryellow:

  • shagwest@hotmail.com 28.04.2009 02:35:50

    [quote=Lamer]Nom a ten koles co ma 2,5 mln sek. to wogole jest zajebisty znawca :mryellow: [/quote] 7 Ultimate wygrał? Wygrał. Widać, nie miał czasu albo chęci do odpowiadania zaraz po starcie rundy. Mam nadzieję, że nagrody zostaną szybko rozesłane. Ostatnio, jak wygrałem coś na innym portalu, czekałem półtora miesiąca :D

  • Lamer 28.04.2009 02:38:39

    [quote=shagwest@hotmail.com][quote=Lamer]Nom a ten koles co ma 2,5 mln sek. to wogole jest zajebisty znawca :mryellow: [/quote] 7 Ultimate wygrał? Wygrał. Widać, nie miał czasu albo chęci do odpowiadania zaraz po starcie rundy. Mam nadzieję, że nagrody zostaną szybko rozesłane. Ostatnio, jak wygrałem coś na innym portalu, czekałem półtora miesiąca :D[/quote] No raczej wywalil sie na tych co od 19.50 juz siedzieli i grzecznie czekali na runde :mryellow: Moj kumpel tez by wygral, gdyby (niby) jakis blad nie wystapil w rundzie 9 :wtf: Dziwne... W sumie pewnie miesiac/2 po premierze 7 bedzie juz tysiac innych kopii pirackich na necie :mryellow: wiec pozostaje satysfakcja z wygranej...

Ja tylko pluję sobie w brodę, że popełniłem 1 prosty (naprawdę banalny) błąd. Gdyby nie to może bym się nawet na laptopa załapał.
zeroekran
Dodano
28.04.2009 02:20:46
A co z tym bledem w rundzie 9 ?
Lamer
Dodano
28.04.2009 02:13:30
przydala by sie opcja zmiany danych w profilu...
qoodlata@hotmail.com
Dodano
28.04.2009 02:11:24
czarek1986
Dodano:
28.04.2009 02:07:34
Komentarzy:
18
Strona 1 / 1