wow tbc - problem z grafiką

Witam mam problem i postaram się go kródko opisać mam wow tbc i instalacja wszystko pieknie az do momentu jak wlaczam gre wszystko jest moze wporzadku ale obrazki temow mam jako inne itemy np obrazek jakis butów mam jako jakieś jabłko albo wogule czrmy punkt. to jeszcze by nie bylo straszne gdyby nie to ze grafika sie pogarsza czasami ze wszystko widac jako czarne albo cos takiego, a czasami nawet pojawia sie niebieski ekran ze blad systemu i komp sie wylacza nie wiem co jest moze ktos moze pomuc?? mam laptopa sony vgn-fs215e i jak sprawdzalem wymagania to mieszcze sie w normie nie wiem co jest prubowalem juz wszystkiego zmiany ustawiem video na najgorsze minimalna grafika i takie tam nic nie dziala prosze help!!

Odpowiedzi: 3

konfiguracja laptopa to 1,5ghz 512mb grafa intel do 128? a teraz ze strony wowa [i] PC System Requirements OS: Windows 2000 (Service Pack 4) or Windows XP (Service Pack 2) Processor: Intel Pentium3 800MHz or AMD Athlon 800MHz Memory: Minimum: 512 MB RAM Recommended: 1GB RAM Video: Minimum: 32MB 3D graphics processor with Hardware Transform and Lighting, such as an NVIDIA GeForce 2 class card or above Recommended: 64MB VRAM 3D graphics processor with Vertex and Pixel Shader capability, such as an NVIDIA GeForce FX 5700 class card or above Sound: DirectX-compatible sound card [/i] pytanie jaki os masz? viste? to nie dobrze bo sama zabiera dużo ramu... karta graficzna w laptopie raczej nie jest nastawiona na granie chyba że masz laptop dla graczy... puszczasz gre na full screen mode? bo window mode też obciąża... Proponuje grać na tym sprzęcie tylko pod windows xp sp2, zaaktalizować sterownik czipsetu i karty graficznej, przeinstalować grę zmienić na najniższe detale odpalać w full screen mode.
Small Mike
Dodano
14.02.2008 01:54:26
stery to raz, a dwa to może twoja karta graficzna sie po prostu przegrzewa ? laptopy to raczej średnią są pod gry nastawione ;/
kivol
Dodano
14.02.2008 01:15:06
Zacznij może od aktualizacji sterowników - układu graficznego w szczególności. Zaglądnij też na forum technical support wow'a. Tam prędzej znajdziesz jakieś info IMO.
SLAY3R
Dodano
30.01.2008 02:45:14
rybak16
Dodano:
29.01.2008 22:53:18
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1