Word - rozdziały, formularz (Pdf?)

Witam, Mam taką zagwozdkę, a w zasadzie dwie:) 1. Mam plik word dwustronicowy - powiedzmy (jak w książce) rozdział I na pierwszej stronie i rozdział II na stronie drugiej. Chciałbym zrobić coś takiego, że piszę sobie na stronie pierwszej tyle ile mam na niej miejsca a rozdział II nie przesuwa się w dół strony 2 tylko cały czas pozostaje na jej początku. W momencie kiedy tekstem rozdziału I wyjadę na stronę 2, to rozdział II automatycznie przesuwa się do początku strony 3. Generalnie chodzi o to, aby rozdział II zawsze zaczynał się od początku kolejnej wolnej strony. Trochę zamieszałem - ale myślę, że mnie zrozumiecie. 2. Potrzebuję zrobic prosty formularz zamówienia, aby po przesłaniu mailem użytkownik miał możliwość wypełnienia kilku prostych elementów (pola do wpisania, checkboxy do zaznaczenia, pola radio). Jaki plik będzie dostawał ode mnie użytkownik? Word? Pdf? W jaki sposób się do tego zabrać? Dzięki z góry. Pozdrawiam

Odpowiedzi: 1

Ad. 1 Na końcu pierwszej strony wstaw "podział strony". To powinno dać ci ten efekt, o jakim mówisz.
XanTyp
Dodano
22.11.2011 16:15:08
travis
Dodano:
22.11.2011 00:32:09
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1