[WORD] Problem 2010 a 2003

Witam, piszę pracę magisterską i mam problem z Wordem. Otóż większą część pracy pisałem w W2003 tam też utworzyłem spis treści, ilustracji i automatyczne numerowanie obrazów przy wstawianiu - wszystko grało! (korzystałem z Windowsa XP) Byłem zmuszony jednak do zmiany komputera i teraz posiadam 64bitowy system (Windows 7) z Office 2010, po otwarciu pisanego dokumentu spis treści i ilustracji jest uwzględniany jednak dodając nowe ilustracje ich numeracja nie jest kontynuowana! Próbowałem coś samemu kombinować żeby to naprawić ale w żaden sposób nie mogę odnieść się do stworzonej wcześniej (w Wordzie 2003) reguły numeracji obrazów. Nie chcę tworzyć od nowa numeracji i spisu ilustracji bo posiadam już w pracy ok 40 obrazów i wszystko teraz robić od nowa - po prostu paranoja! Czy jest jakiś sposób by kontynuować stworzony we wcześniejszej wersji Worda spis? Bardzo proszę o pomoc! P.S. z dokumentem pracuję w trybie zgodności z W2003.

Odpowiedzi: 2

Niestety konwersja jak przypuszczałeś nic nie dała :/ Ehh... mówił nie mówił, teraz już za późno i nie mam zresztą czasu zapoznawać się z nowym programem, zresztą szablon pracy dyplomowej, który otrzymałem był w Wordzie więc... Kombinowałem pół dnia i za nic nie mogę tego ugryźć :/ Dziwne to, bo ten spis który już był działa, aktualizuje się itp. tylko przy dodawaniu nowych elementów nic się nie dzieje!
lokiloki
Dodano
10.11.2011 20:40:32
Możesz spróbować przekonwertować dokument do nowego formatu, chociaż obawiam się, że to nie pomoże. PS. Nie mówił Ci nikt, że pracę magisterską lepiej pisać w LaTeX-u?
BlaSOFT
Dodano
10.11.2011 19:18:49
lokiloki
Dodano:
10.11.2011 17:26:17
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1