Word - powolne otwieranie dokumentów

Mam problem. Posiadam 4 komputery/laptopy (z windows xp sp3, home/prof., ms office rózne od 2000 do 2007, wszystko oryginalne) połączone w prostej sieci peer-to-peer na przełączniku i punkcie dostępowym wi-fi d-link. Jeden ze stacjonarnych jest "serwerem plików" reszta jako "portale". Problem w tym, że dużą część plików word odczytuje z opóźnieniem do ponad 30 sek., co wypowadza ze spokoju nawet mnie... Całkowicie nie wiem dlaczego tak jest, podejrzewam, że większość z tych plików powstawała z utworzonych przeze mnie szablonów *.dot, których już nie ma, ale czy to to? Antywirus NOD32 ma wyłączony moduł kontroli plików office. Kłopot w tym, że "kiedyś" śmigało a teraz tylko niektóre dokumenty otwierają się błyskawicznie. Podejrzewam też win sp3 o namieszanie, bo działało wszystko znośnie jak z oryginalnych płyt system był zapodany, tj. z sp1 lub sp2 to było. A może office ma jakąś funkcję lub dodatek, który wpływa na otwieranie/naprawę dokumentu i miesza, instaluję zwsze full opcje. Może ktoś miał podobny problem?

Odpowiedzi: 0

luk72
Dodano:
02.09.2009 14:57:20
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0