Word nie sprawdza pisowni

Mam problem z modułem sprawdzania pisowni w Wordzie (posiadam MS Office Enterprise 2007) Sprawdzanie gramatyki działa bez zarzutu natomias sprawdzania pisowni w ogóle nie działa. Chciałabym sie dowiedzieć, czy macie może jakieś propozycje, sugestie - co może być przyczyną takiego stanu rzeczy i w jaki sposób można by to naprawić? Dodam że jest to office zainstalowany na nowym systemie (Win XP) i funkcja ta nie działą od początku. Próbowałam go naprawić funkcją 'napraw' ale nic to nie dało, odinstalowałam i instalowałam na nowo - też nic to nie dało. Sądząc że coś może być nie tak z moją płytką z officem, ściągnełam nowy program z netu, zainstalowałąm ale to również nie pomogło - wciąż nie sprawdza pisowni. Wydaje mi sie że w opcjach programu wszystko jest tak jak być powinno ale mimo to sprawdzanie pisowni nie działa. Wydaje mi sie że wina może leżeć bardziej gdzieś po stronie systemu a nie samego programu.. być może brakuje jakiegoś komponentu, niemniej niebardzo wiem czego sie złapać i co z tym dalej robić Byłabym wdzięczna za jakieś konstruktywne sugestie co mogłabym zrobić albo też na co jeszcze zwrócić uwage i gdzie szukać zródła problemu?

Odpowiedzi: 4

Oczywiście że widze, ale coż mi z widzenia tej różnicy skoro mój oryginalny, kupiony office nie działa tak jak powinien, a kontrolnie ściągnięty i zainstalowany office z netu tylko potwierdził że problem jaki mam teraz z wordem nie jest winą np uszkodzonej płytki (która już ma swoje lata i miałaby prawo sie popsuć) tylko wina leży gdzieś po stronie systemu. Dlatego też napisałam prośbe na tym forum o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.
immortall
Dodano
24.05.2009 18:39:58
A widzisz różnicę między kupionym a piratem?
XanTyp
Dodano
24.05.2009 17:14:20
Nie, ten pierwszy nie był ściągnięty z sieci. Ale nie widze związku między tym czy on jest z oryginalnej płytki czy też ściągnięty, to sie napewno nie przekłada na źródło problemu.
immortall
Dodano
24.05.2009 14:59:36
A ten (sprawiający pierwsze problemy) Enterpise jest też ściągnięty z sieci?
XanTyp
Dodano
24.05.2009 07:17:12
immortall
Dodano:
23.05.2009 17:42:56
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1