Word - formularz , masa błędów.

Witam. Miałem sobie ankietę, dwie strony A4 w wordzie. Wypełnienie jej polegało na wydrukowaniu, ręcznym wypisaniu i zeskanowaniu. Teraz słuchajcie chciałem to przerobić do wersji elektronicznej. Pola które są do wypełnienia daję jako textboxy, resztę arkusza zabezpieczam na hasło z możliwością wypełnienia pól formularza. Nie wiem co robię źle. Ciągle mam jakieś dziwne błędy. Choćby taki że nie mogę zapisać pliku bo mam mało pamięci lub miejsca na dysku co jest totalną bzdurą bo mam 12GB ramu w komputerze a miejsca na dysku prawie 800gb wolnego. Albo jak coś chcę skopiować to mam błąd: za dużo zmian edycyjnych w dokumencie. Ta operacja nie zostanie poprawnie wykonana. Zapisz wyniki swojej pracy. I tego typu błędy mi się bez przerwy pojawiają. Mam na razie wstawionych ok 70 textboxów + 40 checboxów. Nie wiem, czy w wordzie w ogóle da radę coś takiego zrobić? A może to ja coś robię źle? Próbowałem na kilku komputerach i na wszystkich jest ten sam problem. Wcześniej z ankietą nic się nie działo. Problem zaczął się pojawiać kiedy dodałem te pola formularza. Bardzo Was proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Pozdrawiam.

Odpowiedzi: 0

lukpio3
Dodano:
16.10.2012 02:02:58
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0