word: blokowanie dokumentów do edycji vol.2

Hejo, :? mam problem podobny do Zechsa (post z dn.21.10.2003). Word, po otwarciu OBOJĘTNIE JAKIEGO PLIKU *.doc blokuje jego edycję :( i niestety takie rozwiązania jak narzędzia/opcje etc. nie pomagają, poniewaź PRAWIE WSZYSTKIE opcje mam ZABLOKOWANE :( (nawet taką funkcję jak "zapisz jako"!). Po zamianie formatu na *.htm czy *.html Word najpierw widział te pliki jako *.doc, a teraz KAŻDY plik *.doc otwiera jako HTML (gdzie równieź wszystkie polecenia są zablokowane)> POMÓŻCIE, CO ROBIĆ???? Czy czeka mnie reinstalacja? ;([b];(

Odpowiedzi: 7

no nic,znalazlam plytke z office xp, zainstalowalam i wszystko dziala (jakos nigdy nie bawilam sie w win xp w grzebanie w rejestrze i za duzo czasu by mi zajelo chyba dogrzebanie sie do niego i niewyrzadzenie szkod :P – usuniecie i zainstalowanie na nowo bylo szybsze ;))) DZIEKUJE ZA POMOC JESZCZE RAZ!!!
Susia
Dodano
28.12.2003 21:56:42
moźe jeszcze przed przeinstalowaniem systemu oczyść rejestr ze wszystkich wpisów office'a i wtedy ponownie spróbuj go zainstalować.

jeśli to nic nie da, to chyba tylko ponowna instalacja windowsa pozostaje....
The_judge
Dodano
28.12.2003 20:48:18
heeeeh... zapodzialam gdzies plytke z officem :( i zostalam ze sie tak wyraze do instalacji office'a 2000 – i o dziwo – nie da sie (blad 1933?? czy jakos tak...)!!! mam do napisania prace licencjacka i chyba u siebie w domu jej nie napisze :(( jejku... albo napisze ja w notepadzie ;) chyba mnie czeka przeinstalowanie systemu... :( heeeeh... :(
Susia
Dodano
28.12.2003 18:48:00
Oki, przeinstaluj (mam nadzieje, źe pomoźe) i daj nam znać czy się udało.
Pawek
Dodano
28.12.2003 15:37:08
Niestety tak się dzieje z kaźdym plikiem...i to dopiero od wczoraj, wcześniej było wszystko OK...
Co do włączania trybu ochrony edycji... napisałam przecieź, źe ta funkcja jest nieaktywna... :( nie da się jej ani włączyć, ani wyłączyć.. nigdy mi się to wcześniej nie zdarzało, dlatego jestem w lekkim szoku... no a cały pakiet pięknie działał juź od jakiegoś czasu :) (jest zaktywowany!). Chyba jednak wgram go na nowo... DZIĘKI ZA POMOC!! :) :!:
Susia
Dodano
28.12.2003 13:54:02
To mi wyglada jak niezaktywowany Office. Jeźeli nie reinstalacja (na krotką metę skuteczna), to telefon do MS, albo wycieczka do eMule.
Pawek
Dodano
28.12.2003 13:27:36
i tak sie dzieje z kaźdym plikiem ?

bo być moźe masz włączoną ochronę plików przed edycją

narzędzia –> chroń dokument

jednkaźe to się tyczy konkretnego pliku, a nie wszystkich, ale sprawdzić nie zaszkodzi
The_judge
Dodano
28.12.2003 12:12:32
Susia
Dodano:
28.12.2003 11:31:24
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1