Word 2007 problem

witam, jestem na etapie pisania pracy dyplomowej i na pierwszej stronie każdego rozdziału nie mogę mieć numeru strony, dopiero na następnej stronie ma być numer, a za żadne skarby nie wiem jak to zrobić, wie ktoś może?

Odpowiedzi: 3

kinalek - uspokój się - bo jak na razie nikt tu do ciebie z pretensjami nie wyskakuje. Przeszukałeś google (i nic nie znalazłeś - co już samo w sobie jest dziwne bo mi jakoś wychodzi około 16 tys wyników, wśród których na pierwszych pozycjach znajdują się nawet wideo-poradniki jak wykonać takie numerowanie). Jak na kogoś będącego na etapie pisania pracy dyplomowej - cieniutko (no - chyba że to nie twoja praca a jedynie masz ją przepisać ...). Ucho był łaskaw przypomnieć Ci że najciemniej jest pod latarnią (czyli: ujął łagodnie to co ja bym nazwał skrótowo: RTFM). Ja wiem że lenistwo uszczęśliwia - ale to naprawdę sprawdza się tylko na krótkich "dystansach".
Veers
Dodano
21.04.2010 01:43:51
a musisz od razu z pretensjami? jakbym wiedział jak to zrobić to bym nie pytal, szukalem po google itd ale nie znalazlem. wiec daruj sobie takie posty
kinalek
Dodano
20.04.2010 23:13:03
Po otwarciu pliku z Twoją pracą racz wcisnąć magiczny klawisz F1. Pokaże Ci się małe magiczne okienko. Tam należy wpisać "numerowanie stron" (bez cudzysłowia) i kliknąć "Wyszukaj". Magiczne okienko wyświetli Ci magiczne hasła...tylko kliknąć...Trudno, żebym np. ja Ci to przepisywał na Forum.
Ucho
Dodano
20.04.2010 22:16:57
kinalek
Dodano:
20.04.2010 22:02:05
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1