Word 2007 - Porada

Witam Mam taki problem z spisem treści, nie chcę robić całego spisu treści a przepisać tylko sam spis treści z innej książki i mam pytanie jak zrobić aby numer strony był równy z pozostałymi. Chodzi mi o takie coś, aby te jedynki były równo ja końcu strony. :-k O instrukcji Typ maszyny i numer seryjny…………………………………………………………………………………………………………1 Użytkowanie instrukcji…………………………………………………………………………………………………………………..1 Jednostki miary …………………………………………………………………………………………………………………………..…1 Numeracja stron…………………………………………………………………………………………………………………………….1 Lewa strona, prawa strona …………………………………………………………………………………………………………….1 Operowanie maszyną …………………………………………………………………………………………………………………….1 Gwarancja……………………………………………………………………………………………………………………………………….1

Odpowiedzi: 1

Zamiast kropek użyj tabulatora.
XanTyp
Dodano
14.10.2010 00:33:50
  • sparky 25.10.2010 02:03:35

    [quote=XanTyp]Zamiast kropek użyj tabulatora.[/quote] Ale wtedy nie będzie kropek :) Ja to zawsze tabelą rozwiązywałem: - dwie kolumny - w pierwszej treść + kropki do oporu - w drugiej sam numer strony

  • XanTyp 25.10.2010 05:51:30

    [quote=sparky]Ale wtedy nie będzie kropek :)[/quote]Nie mówiłeś, że mają pozostać. Poza tym, nie stosuje się już raczej takiego rozwiązania. To było modne 30, 40 lat temu w książkach, przy drobnym druku, by czytelnikom się rządki nie myliły. Raczej niezbyt estetyczne. Dwie kolumny dają jeszcze pionowy odstęp miedzy sobą więc i tak kropki nie sięgają równo od końca słowa do liczby.

B-Boy23
Dodano:
13.10.2010 15:48:08
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1