Word 2007 - jak dorzucić cliparty

W Wordzie 2007 jest bardzo okrojona liczba clipartów. Gdy jednak wejdzie się w folder c://Program Files/Microsoft Office/CLIPART tam są kliparty, ale nie są one wyświetlane w oknie od Wstawiania clipartów. Gdy klikam w Wordzie Organizuj klipy, Plik/dodaj klipy do kolekcji, to pojawiają się one w okienku Organizuj klipy, ale bez odpowiednich słów kluczowych. I nie pojawiają się w oknie do wstawiania clipartów. Co zrobić, żeby Word "zobaczył" cliparty, które są w samym folderze Office'a?

Odpowiedzi: 1

Sprawdziłem - jest tak jak piszesz. Są cliparty i standardowo ich nie widać w Organizerze. Zrobiłem to dokładnie tak jak opisujesz i... za pierwszym razem też mi nie wyszło. Ale potem odkryłem czego brakowało. Plik -> Dodaj klipy.. -> Samodzielnie -> Wskazujesz klipy, zaznaczasz je -> NA DOLE OKNA-DODAJ DO... (ustawiłem Klipy Niesklasyfikowane i tego kroku mi wcześniej brakowało) -> Wszystko się ładnie dodaje (no prawie - nie będzie słów kluczowych, bo przecież sam obrazek ich nie zawiera). Potem więc chcąc je dodać musisz wybrać z całej grupy (którą uzyskasz zostawiając tylko zaznaczenie przy Moje kolekcje -> Klipy Niesklasyfikowane).
sparky
Dodano
28.10.2010 22:41:14
farler
Dodano:
28.10.2010 13:56:06
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1