WORD 2003 problem z myszką w obszarze roboczym.

Witam, mam duzy problem a nie moge znaleźć nigdzie rozwiązania ani na polskich stronach, forach ani w jez angielskim. Jezeli cos znajduje podobnego to rozwiazanie nie dziala. mianowicie: Kiedy włączam WORD'a wszystko jest wporządku, natomiast po użyciu ENTERA lub zminimalizowaniu i ponownym zmaksymalizowaniu okna przestaje działać mysz w obszarze roboczym. Nie da się zaznaczyc tekstu myszką tylko da się nią ruszać nic poza tym. Wszystkie przyciski do góry (zmiana czzcionki itp) działają bez problemu. Reinstalacja offica nie pomaga w problemie. nie jestem pewien czy problem nie pojawił się od zainstalowania dodatku, który pozwala otwierać dokumenty docx lecz nie potrafie go odinstalować, nie moge go nigdzie znaleźć. Jezeli ktos zna rozwiązanie lub wie gdzie szukać pomocy prosze o pomoc, bardzo utrudnia mi to prace a jestem studentem i mam mnóstwo projektów do zrobienia. Pozdrawiam

Odpowiedzi: 2

dodatek ze strony MS wiec ich :) office oczywiscie oryginal. Mecze sie z tym juz kolo miesiaca robilem czystke w rejestrze, reinstal i nic nie pomaga;/ (zmiana myszki tez nie oczywiscie :P) w excely, pp i accesie problemu niema ;/ planuje zakup 2007 ale nie mam jak sprawdzic czy bedzie ten sam problem bo nie mam od kogo pożyczyć;/ prosze jeszcze raz o pomoc. Pozdrawiam
kruszek.boss
Dodano
16.04.2010 16:01:40
A skąd masz ten dodatek? I czy jest to firmowa produkcja Microsoftu?
XanTyp
Dodano
16.04.2010 15:36:39
kruszek.boss
Dodano:
16.04.2010 00:25:48
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1