Wolne to forum :(

Nie wiem czy wszystkim tak wolno chodzi ta stronka , bo mi się normalnie źółwi!!!!!!! Przyczym muszę zaznaczyć,źe inne fora śmigają jak oszalałe! No i właśnie zastanawiałem się w czym moźe być problem i chyba juź wiem!!:
Dozwolone pliki i ich rozmiary
Archiwum –> Maksymalny rozmiar pliku: 5 MB
ace gtar gz rar tar zip
Dokument –> Maksymalny rozmiar pliku: 5 MB
ai doc dot pdf ppt ps xls
Flash –> Maksymalny rozmiar pliku: 5 MB
swf
Obrazek –> Maksymalny rozmiar pliku: 5 MB
gif jpeg jpg png tga tif
Real Media –> Maksymalny rozmiar pliku: 5 MB
rm
Streams –> Maksymalny rozmiar pliku: 5 MB
wma
Tekst –> Maksymalny rozmiar pliku: 5 MB
c cpp diz h hpp txt

Zezwalacie na upload 5 Mb i róźnych formatów.Moźe nie wpadliście na to jak to moźna wykorzystać.
No więc powiedzmy ,źe mam konto WWW które pozwala na upload pół mega , a potrzebuje wrzucić zip'a 2Mb . Więc wysyłam sobie prywatną wiadomość z załącznikiem i linkuje do niego. Nie wiem jak duźa jest skrzynka ,ale to nie robi róźnicy. Poniewaź z jedno I.P moźe mieć wiele kont,a jak się nie odzywam na forum z konta np.: nr.9 to nikt tego nie wyczaji!więc wrzucam sobie do was co chce , a wy nawet o tym nie wiecie!
Dlatego myślę ,źe moźe kilka osób juź na to wpadło i ich skrzynki z*aje*bane są załącznikami, i przez to forum tak wolno chodzi... jak piszę bzdety to trudno , chcę po prostu pomóc.

Odpowiedzi: 3

co do linkowania, to przeciez wierzymy userą Że tego nie robią :–). Po za tym przeglądamy co pewien czas te pliki.
Anonymous
Dodano
17.12.2003 19:02:48
czyli klops!
trudno ,chciałem pomóc , a źe nie znam się za bardzo na tym to wyszło jak wyszło.
Pozdrawiam ===========|
piotreklord
Dodano
17.12.2003 18:53:57
piotreklord:
... więc wrzucam sobie do was co chce , a wy nawet o tym nie wiecie!
Takis pewny ? :wink:


No a poza tym, mogles posta dolozyc do juz istniejacego watku na ten temat – http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=9183
EL NINO
Dodano
17.12.2003 18:29:19
piotreklord
Dodano:
17.12.2003 17:30:41
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1