Wojsko...praca? a moze studia...

Dla kazdego przychodzi taki czas, okres etap w zyciu , gdzie musi podjac decyzje, wybory ktore wplynał na jego dalsze zycie.. Moze to nie miejsce, by pisac o swoich prywatnych problemach, przemysleniach, ale jestem najmocniej zwiazany z tym forum, i daze go najwiekszym zaufaniem. Przez co spodziewam sie powaznych komentarzy Za 3miesiace skoncze 21 lat, skonczylem technikum elektroniczne, dzieki czemu osiagnalem tytul technika.. obecnie chodze na studium informatyczne, ktos powie ze studium to strata czasu... jednak ja ten czas potrzebuje, by zastanowic sie jaka droge dalej wybrac. Ten czas wykozystuje do poglebiania wiedzy, z dziedziny ktora sie najbardziej interesuje,a tazke nie ukrywajac jest ucieczka od wojska, ktore dla mnie jest prawdziwa strata czasu . Chce isc na studia zaoczne, gdyz chce pracowac i sam oplacac czesne... Jednak jeszcze nie wiem gdzie znajde dobra prace z moim doczesnym wyksztalceniem.. Moim najwiekszym pragnieniem jest dobra praca, bo ona otworzy mi drzwi do realizacji dalszych planow .

Odpowiedzi: 1

Pracuj i ucz się.

Tylko pytanie czy studia zaoczne odraczają wojsko? Teraz nie pamiętam jak to było. Co do wojska, to nie jest tak do końca że strata czasu, ja przynajmniej miałem niezłą przygode, ale wiem też że dużo zależy od tego gdzie trafisz. Mój znajomy się wynudził strasznie w wojsku, rozrywką było chlanie na jednostce. Z tym bywa różnie. Jak masz siły i możliwości to ucz się i pracuj.

spiderko
Dodano
08.02.2007 09:55:54
  • Lipton 09.02.2007 10:40:05

    <p>To jest moj cel.</p><p>Czy mozna zlozyc wniosek w urzedzie pracy o skierowanie na jakis staz zwiazany z wyksztalceniem ?&nbsp;</p>

Lipton
Dodano:
05.02.2007 13:59:07
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1