WMP auto akceptacja nieznanego url

Witam, mam problem z Windows Media Player. Chodzi o to ze gdy chce włączyć jakiś zewnętrzny url, którego wmp nie może rozpoznać pojawia mi się informacja: "Wystąpił problem z adresem URL lub plikiem, który próbujesz otworzyć lub odtworzyć... (...). Czy chcesz, aby odtwarzacz próbował otworzyć te zawartość?" W oknie jest jeszcze odznaczenie na - Nie pytaj więcej..., a opcje do wyboru to TAK i NIE. Pytanie moje brzmi następująco: czy możliwe jest aby tą informacje w jakikolwiek sposób można było wyłączyć wcześniej tak aby akceptował wszystkie url odgórnie? Wiem ze mogę przy pierwszym takim uruchomieniu wybrać opcje TAK i zaznaczyć "Nie pytaj więcej..." ale to nie rozwiązuje mojego problemu, ponieważ jest to jednorazowe dla danej stacji roboczej. Mi natomiast chodzi o to, ze gdy wywołam np. stację radiowa z zewnętrznego programu wykorzystującego silniczek odtwarzacza wpm, radio to nie zagra bo wmp go zablokuje jako nierozpoznany url. Czy w wmp jest odpowiedzialna za to opcja, którą mógłbym się posłużyć? Czy może istnieje jakaś komenda w stylu /autoaccept:yes którą mógłbym dodać do wywoływanego adresu? Proszę o pomoc.

Odpowiedzi: 0

loner
Dodano:
08.07.2009 14:15:24
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0