Wlasnie instaluje–wejdzcie

Witam wlasnie instaluje xp poki co laduje pliki. Tak jak inni pisali mam na razie nibieski ekran i zobaczymy co dalej bedzie. chciałem odppalic go z cd ale nie poszedl. Wystartowalem z dyskietki od wme i w katalogu i386 odszukalem winnt.exe jakos tak. i dalem mu setup no i idzie. Bede staral sie tu opisac co robie zeby inni nie mieli problemow. W razie problemow rowniez prosze o pomoc:) A.... plyte mam solteka bios wgralem najnowszy zobaczymy co bedzie sie dzialo dalej. Jesli chodzi o procek to 333 celerona :(, hdd ibm 40gb /7200 dvd lg, etc. Zapraszam do rozmowy.

Odpowiedzi: 1


nie rozumie dlaczego nie poszed ci z cd ,czyzbys miał garazowa, piracka ale nie ko konca xpkowa wersje xpka jakich wiele zalalo nasz ciemnogrod.
ps czy to nie dziwne ze w wersji dla betatesterow pliki windowsa xp home edition z microsoftu byly datowane na 2000 rok
potem zrobi taki gosci z home professionall (wystarczy podmienic pare plików w tym plik zapisywany na koncu instalacji bleble.hiv) i sprzedaje ludziskom a oni pisza ze xp to szajc wlasnie na takich stronach jak ta podczas gdy prawdziwego xpka na oczy nie widzieli !
zbor
Dodano
30.05.2002 20:28:11
Anonymous
Dodano:
04.01.2002 22:52:50
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1