wlaczenie Sidebar i Flip 3D

Gdzie sie wlacza Sidebar i Flip 3D w viscie bulid 5219 chcialem w zasadzie tylko zobaczyc jak wygladaja te dwa nowe rozwiazania :)[/list]

Odpowiedzi: 7

przepraszam to sie wiecej nie powturzy. Ale to z powodu depresji spowodowanej odejsciem mojego psychiatry
cybull
Dodano
04.10.2005 14:41:29
Prawie dobrze – gusio. tyle, źe i teź same prawa zabranieją zniekształcen w postaci jakichś "***" – tam stało, stoi i stać będzie "***".
Rebe
Dodano
04.10.2005 14:39:04
cybull:
A wtedy mozna zastosować stare forumowe powiedzenie.

"Nie dość ze złodziej to jeszcze i d***a"

Nie moźna.
Prawa autorskie, zabraniają cytować bez podania źródła.
Anonymous
Dodano
04.10.2005 14:34:31
kruchczan:
cybull:
microsoft.com tam gdzieś powinna byc pomoc dla betatesterów


wiesz dla ciebie teź wiem gdzie jest pomoc "szpital psychiatryczny" :D choć nie wiem czy nie jest juź zapóźno


jest juz za puzno mój psychiatra sie przezemnie powiesił. Ale wiem jedno ze jak ktos jest betatesterem visty to na stronie MS ma pomoc. a jesli nie jest betatesterem lub w inny legalny sposób posiadaczem to znaczy ze kradnie. A wtedy mozna zastosować stare forumowe powiedzenie.

"Nie dość ze złodziej to jeszcze i d***a"
cybull
Dodano
04.10.2005 14:32:29
kruchczan:
cybull:
microsoft.com tam gdzieś powinna byc pomoc dla betatesterów


wiesz dla ciebie teź wiem gdzie jest pomoc "szpital psychiatryczny" :D choć nie wiem czy nie jest juź zapóźno



kruchczan a po czym tak wnioskujesz ??? Jestes posiadaczem Visty, zakladam ze legalnie ja zdobyles. Albo wiec jestes betatesterem Microsoftu, albo wykupiles subskrypcje. Wiec po pomoc do systemu ktory mam nie liczna garstak ludzi, zwroc sie tam gdzie powinienes i nie obrazaj ludzi na forum.
mettal
Dodano
04.10.2005 13:48:18
cybull:
microsoft.com tam gdzieś powinna byc pomoc dla betatesterów


wiesz dla ciebie teź wiem gdzie jest pomoc "szpital psychiatryczny" :D choć nie wiem czy nie jest juź zapóźno
kruchczan
Dodano
04.10.2005 13:12:28
microsoft.com tam gdzieś powinna byc pomoc dla betatesterów
cybull
Dodano
04.10.2005 12:25:09
kruchczan
Dodano:
03.10.2005 19:54:06
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1