Włączanie usługi ICS (null) proszę o pomoc

Witam, Mój pierwszy post w życiu więc proszę o wyrozumiałość. A teraz do rzeczy. Posiadam laptopa z vistą home basic, dwie karty sieciowe lan i wifi i tak do lan podlączony mam kabelek z netem ustawienia ip sa zawsze z puli 192.168.22.xxx lub 192.168.16.xxx przydzielane dynamicznie. Po trzech ciężkich dniach walki udało mi sie zrobić sieć z drugim kompem win xp profesional przez wifi, siec dziala kompy sie widzą, udostępnianie plików i drukarek też. w laptopie karta wifi ma adres 192.168.0.1 maska 255.255.255.0 na stacionarce 192.168.0.2 i maska tak samo bramę domyślną ustawiłem 192.168.0.1 i dns tak samo netbios włączony wszędzie. Chciałem udostępnić stacionarce neta z laptopa, lecz podczas włączenie usługi udostępnienia "zezwalaj innym użytkownikom sieci na łączenie sie ....." wychodzi mi ostrzeżenie ze zostaną zmienione adresy ip i ze mogą być problemy z netem więc daje ok, parę sekund myśli i wywala komunikat "podczas włączenia udostępniania połączenia internetowego wystąpił błąd (null)" po naciśnięciu ok zmienia tylko ustawienia wifi na automatyczne i na tym sie kończy. Proszę o pomoc lub rade co robie nie tak wykonywałem sposoby z różnych instrukcji i za każdym razem to samo, ten sam błąd. Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuje.

Odpowiedzi: 1

Nieważne dałem sobie rade
s3bo
Dodano
10.11.2007 16:11:10
s3bo
Dodano:
09.11.2007 16:31:23
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1