WITAM WSZYSTKICH PO PRAWIE ROKU NIEOBECNOŚCI

Widzę, źe zaszły tu duźe zmiany. Moderatorzy mają duźą władzę i woda sodowa im do czaszek uderzyła. Za niewłaściwe pytania usuwają posty i dają szlaban. Od kiedy to wy k... jesteście tacy porządni. O cracka zapytać nie wolno, o tamto nie wolno. Popierd...was ludzie.

Odpowiedzi: 12

Znam CIę od minuty i jestes inny niz wszyscy tu na forum, polubiłęm Cie :lol:
pbartek
Dodano
15.11.2003 23:53:29
Witaj Zulus ponownie na forum :)
Co do zmian ktore zaszly to po prostu wynik ewolucji i rozrastania sie forum. Dzieki nim forum trzyma sie odpowiedniego kursu a nie zamienilo sie np. w wymiane dyskusji o hodowli trawy jak to chcial jeden z userow :)
mrsit
Dodano
12.11.2003 08:33:35
Nic tylko pozazdrościć takich wraźeń.

Mogłeś i z Sydney czasami coś skrobnąć na forum. Tylko nie mów źe tam internetu nie znają :wink:

Update: I nie ma to jak lekcja polskiego w wykonaniu Pawka. Eh...
SLAY3R
Dodano
12.11.2003 00:37:50
Nie wydaję mi się zulus, źebym miał złą opinię. I chciałem jeszcze sprostować, źe jeszcze na nikogo nie doniosłem na tym forum, więc nie wiem o co Ci chodzi. To, źe się zasugerowałeś mylną opinią najprawdopodobniej jakiegoś gościa (który akurat za wiele wiedzieć nie moźe), to nie moja wina.

PS. Widocznie kiepsko czytałeś forum, bo jest na nim napisane, źe mój nick się odmienia normalnie i dopełniacz jego brzmi Pawka. Tyle na zakończenie. Mimo to pozdrawiam. [ :arrow: SLAY3R: :mrgreen:]

PS2. Ano i jeszcze jedno. Zauwaź jedno, to Ty na mnie naskoczyłeś, moim zdanie, z byle (źadnego :?: ) powodu i oceniasz mnie, nadszarpując moje dobre imię i mówisz, źe jestem "be". Zastanów się, kto tu jest nie fair. Ja póki co nic do Ciebie nie mam, a jedynie Twoje "wejście" po długiej przerwie mi się nie spodobało. Twoje pretensje o to, źe ktoś zapragnął być uczciwy i nie dopuszczać do naginania prawa w internecie (niektórzy źle pojmują wolność słowa).
Pawek
Dodano
12.11.2003 00:37:21
Bawiłem w Sydney, trochę pracowałem, ale więcej bujałem się po kontynencie. Fajnie było.
Zobaczyć Wielką rafę koralową i umrzeć, coś fantastycznego.
zulus
Dodano
12.11.2003 00:26:57
Pamiętamy, pamiętamy

a tak wogóle to gdzie się podziewałeś przez ten rok :?: O ile oczywiście moźna wiedzieć.
SLAY3R
Dodano
12.11.2003 00:19:06
Hmm... ogólnie zotałem przyjęty dość ciepło, no moźe za wyjątkiem niejakiego Pawek–a. Poczytałem sobie trochę postów i mam wraźenie, źe ten koleś ma niezbyt dobrą opinię na tym forum. Bardzo brzydzę się DONOSICIELSTWEM i zbyt wyniosłym tonem zamieszczanych wypowiedzi, ale cóź są ludzie i ludziska.
Ale dzięki za wyrozumiałość i tolerancję, ze swej strony mogę obiecać, źe postaram się przestrzegać nowego regulaminu.

Pozdroofki dla wielkiego guru ADMINA orazmrsit–a, dudi–ego, SLAY3R–a, Toudi–ego
oraz dla agi heh czy mnie jeszcze pamiętacie? :lol:
zulus
Dodano
12.11.2003 00:13:26
Hmm... ogólnie zotałem przyjęty dość ciepło, no moźe za wyjątkiem niejakiego Pawek–a. Poczytałem sobie trochę postów i mam wraźenie, źe ten koleś ma niezbyt dobrą opinię na tym forum. Bardzo brzydzę się DONOSICIELSTWEM i zbyt wyniosłym tonem zamieszczanych wypowiedzi, ale cóź są ludzie i ludziska.
Ale dzięki za wyrozumiałość i tolerancję, ze swej strony mogę obiecać, źe postaram się przestrzegać nowego regulaminu.

Pozdroofki dla wielkiego guru ADMINA orazmrsit–a, dudi–ego, SLAY3R–a, Toudi–ego
oraz dla agi heh czy mnie jeszcze pamiętacie? :lol:
zulus
Dodano
12.11.2003 00:13:26
PgX:
Z tymi crackami to jest tak źe jak napiszesz temat z prośbą o cracka to zostanie on leglnie zamknięty a na PW i tak ci nikt nie odpowie. Oto cała tajemnica cracków na CentrumXP

PS. Miło źę wróciłeś :wink:


nie do konca jest tak jak piszesz :mrgreen:
gieras
Dodano
11.11.2003 19:36:24
Jeźeli masz takie nastawienie, do nowych zasad, to się wcale nie zmartwię (moźe –my), jak znów Cię przez rok nie będzie :P
Pawek
Dodano
11.11.2003 19:32:59
Z tymi crackami to jest tak źe jak napiszesz temat z prośbą o cracka to zostanie on leglnie zamknięty a na PW i tak ci nikt nie odpowie. Oto cała tajemnica cracków na CentrumXP

PS. Miło źę wróciłeś :wink:
PgX
Dodano
11.11.2003 19:17:32
zulus:
Widzę, źe zaszły tu duźe zmiany.
Ano zaszly i bedziesz sie musial do nich przyzwyczaic jesli ma byc wszystko po przyjacielsku. Warto sobie przeczytac Regulamin, bo zmienil sie co nieco.
zulus:
Moderatorzy mają duźą władzę i woda sodowa im do czaszek uderzyła. Za niewłaściwe pytania usuwają posty i dają szlaban.
Moderatorzy nie maja wladzy. Moderatorzy maja obowiazki do wypelnienia gdyz po to sa moderatorami. Tak jak na kazdym forum zreszta. Posty sa usuwane jedynie w ostatecznosci a szlaban ? Jak wszedzie – za przegiecia.
zulus:
O cracka zapytać nie wolno, o tamto nie wolno. Popierd...was ludzie.
A kto Ci powiedzial, ze o cracka nie wolno zapytac ? Pytac zawsze mozna, ale podawac nie wolno. Ot i cala roznica. No a czy popier....o ? Moze i tak. Jak kazdego.
EL NINO
Dodano
11.11.2003 16:36:31
zulus
Dodano:
11.11.2003 15:53:30
Komentarzy:
12
Strona 1 / 1