Witam mam pytanko dotyczace Win Server 2003 i XP...

...a mianowice czy moge sobie zainstalowac windowsa server 2003 i XP na róznych partycjach. Kumpel miedys mi mówił ze sie nie da tak zrobic. mi sie wydaje ze mozna ale chciałem sie was zapytac. wiem np. ze da sie 98 i xp.


A tak a propo mam Windows Server 2003 Enterprise Edition Pl i jak ktos chce to moge przesłac cracka do niego ze bedzie full wersja, tylko podac meila!!! Z góry dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam

Odpowiedzi: 5

Panowie jest mały problemik ja sie z nim spotkałem(osobiscie)
Puściłem win xp na partycji FAT 32
A win 2003 na partycji NTFS i były problemy wieszało się to pokazywały się nie zaciekawe napisy stc (przy starcie) .
Po zainstalowaniu obydwu sytemow na partycjach NTFS problem zniknął

Pozdrawiam
Anonymous
Dodano
16.03.2004 14:39:06
Panowie jest mały problemik ja sie z nim spotkałem(osobiscie)
Puściłem win xp na partycji FAT 32
A win 2003 na partycji NTFS i były problemy wieszało się to pokazywały się nie zaciekawe napisy stc (przy starcie) .
Po zainstalowaniu obydwu sytemow na partycjach NTFS problem zniknął

Pozdrawiam
Anonymous
Dodano
16.03.2004 14:39:06
Oki, ja tylko pytałem!!! Nie denerwowac sie tak. To bylo z dobrej woli, przeciez nie chciał tego sprzedawac!!!:))))))))
Anonymous
Dodano
04.03.2004 23:31:54
Oczywiście, źe będzie działać – coś Twój kumpel się słabo zna...

Sprawy związane z crackami, itp. to proszę załatwiać w ostateczności na PW. A NAJLEPIEJ przeczytać regulamin tego Forum i nie załatwiać za jego pośrednictwem takich spraw w ogóle, bo jak słusznie zauwaźono PW jest integralna jego częścią :!:

POZDRAWIAM, Pawek.








Pawek nie przeginaj. Pomagaj, nie pouczaj. Od pilnowania porządku na forum to kilka osób jest i świetnie sobie radzą. Chyba źe chcesz aby Ci podpis zmienić na "mądraliński" np, ......ali_gator...
Pawek
Dodano
04.03.2004 19:09:47
spokojnie się da, ja tak miałem, na C win xp natomiast na E win 2003, śmigało jak złoto, podczas bootowania pyta się jaki system chcesz uźywać, zaznaczasz i jush. Powodzenia z instalacją. :D
neo340
Dodano
04.03.2004 19:04:03
aqq83
Dodano:
04.03.2004 18:19:02
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1