Witam Mam Duzy problem recovery

Opisze to po w ten sposób mój laptop to ACER EXTENSA 5635Z z windowsem vista home premium problem tkwi w przywracaniu z partycji RECOVERY podczas przywracania następuje błąd przy 42% (opis błędu Data error=23 CRC) dzwoniłem do acera ale gość nie chciał mi udzielić informacji jak siś dostać do tej partycji...Więc zabrałem się do tego sam więc Gparted na live CD i zmieniamy Flagę z Hidden i po wszystkim partycje widać mogę wejść Wiem tyle iż Folder D2D i pliki SWM jest ich chyba 50 ;/ i pod kursor wchodzi 7 zip bo on obsługuje pliki WIM oraz SWM podczas rozpakowania 1 archiwum SWM przy 9% następuje błąd na pliku sterownika karty graficznej nvcpell.chm < ten plik jest uszkodzony moje pytanie brzmi jak lub czym edytować to tak bym mógł podmienić ten plik na dobry ? jakim programem lub coś Total comander nie daje tu rady może jakieś sugestie macie ??

Odpowiedzi: 1

[quote=idzix]może jakieś sugestie macie ??[/quote]Serwis gwarancyjny. O ile uznają, że grzebanie w atrybutach ukrytej (Hm... czyżby celowo?) partycji nie jest naruszeniem warunków gwarancji. Zdziwił bym się, gdyby przez telefon udzielono ci jakiejkolwiek informacji o tym, jak to rozgrzebać :-"
XanTyp
Dodano
28.12.2010 15:04:51
idzix
Dodano:
28.12.2010 13:45:07
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1