witam czy juz ktos rozkiminil opcje spikea w viscie

witam mam pytanko czy juz ktos wymyslil jak uruchomic speakera w viscie chodzi mi o ta funkcje glosowa co dzieki mikrofonowi mozna kontorliwac praktycznie kompa pytam ponieasz w polskiej wersji niedziala jsli kos wie jak to naprawic to proszeo podanie tego w poscie jesli dubluje komus podobnego posta to przepraszam ale nieadziala mi wyszukiwarka a niemam czasu przeglondac wszystkich postostów

Odpowiedzi: 1

[quote=roni2001]witam mam pytanko czy juz ktos wymyslil jak uruchomic speakera w viscie chodzi mi o ta funkcje glosowa co dzieki mikrofonowi mozna kontorliwac praktycznie kompa pytam ponieasz w polskiej wersji niedziala jsli kos wie jak to naprawic to proszeo podanie tego w poscie jesli dubluje komus podobnego posta to przepraszam ale nieadziala mi wyszukiwarka a niemam czasu przeglondac wszystkich postostów[/quote] w PL wersji Visty póki co ta funkcja nie działa i raczej dłuuugo przyjdzie nam na nią poczekać. Pozostaje używanie wersji EN ;) Aha tak troszkę postudiuj słownik ort i poprawnej polszczyny ;)
SDR
Dodano
14.12.2007 21:36:16
roni2001
Dodano:
14.12.2007 01:50:58
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1