WIRUSY NA KOMPUTERZE

Witam, mam problem, komputer z którego korzysta mój starszy został zainfekowany przez wirusy, których ni chuja nie da się usunąć. Na komputerze zainstalowany jest ESET SMART SECURITY z aktualną bazą wirusów, po starcie systemu i zalogowaniu się na konto użytkownika pojawia się migający komunikat, że wykrył on wirusy, więc oczywiście daję skanowanie dysku, znalazł je i poddał je kwarantannie. Wyłączam/włączam komputer i ponownie ten komunikat, bla bla bla, połączenie zostało przerwane i wymienia te pliki które zostały poddane kwarantannie. Próbowałem skasować je ręcznie, więc wchodzę do systemu poprzez tryb awaryjny i je kasuję, ponownie uruchamiam komputer i ten sam komunikat, wchodzę w folder gdzie one były, patrzę a one się pojawiają, już nie wiem co mam robić. Nod podaje, że są one odmianą konia trojańskiego. Znajdują się we folderze C:\Windows i mają takie nazwy: lsve01.exe 360mon.dll <-- C:\Windows\system32 zhuxian.exe yy.exe qn.exe daojian.exe ct.exe dixia.exe feiyne8.exe w komunikacie Noda, że połączenie zostało przerwane widnieją takie adresy www www.555du.com www.weiai999.3322.org i to z nich najprawdopodobniej ściągają się wirusy... :/ Może ktoś wie jak mam sobie z tym poradzić? Format nie wchodzi w grę, bo może to nic nie dać.

Odpowiedzi: 1

Logi - HIjacka, Silent Runnrs i Combofixa pokaż.
Żółty
Dodano
21.08.2008 11:12:33
rickeln
Dodano:
17.08.2008 20:51:02
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1