winfast tv 2000xp deluxe brak fonii

zakupiłem kartę jak w temacie, po podłaczeniu, wgraniu sterownioków ze strony producenta odpalam kartę i - tuner wychwytuje wszystkie programy z kablówki, obraz bdb ale 0 dźwięku. Próbowałem na rózne sposoby wywalałem stery z rejestrów, wgrywałem te z płytki jak i uaktualnienia i nic. Kabelki też sąpodpięte prawidłowo - raptem zielona końcówka do karty tv a niebieska do karty dźwiękowej więc żadna filozofia. Mam kartę sb audigyi win xp. Jak wchodże do menedźera urządzeń i kontrlery dźwięku to przy winfast tv 200 xp audio capture jest info że brak zainstalowanych sterów do tego urządzenia, ale ani na płycie ani na strolie leateka ich nie ma - może to jest problem że nie ma dźwięku?
Może ktoś miał taki problem i wie jak sobie z tym poradzić, bo ja jużnie mam pomysłu. Wszystko poustawiane jak być powinno tzn .audio device SB Audigy, Audio out - line-in we właściwościach audio - lin-in odchaczone.
Prosże o łopatologiczną pomoc po kolei co należy zrobić aby był dźwięk a może jest jakiś sposób żeby całość połączyć aby smożna słuchać np. tylko przez słuchawki? Bedę wdzięczny za wszelką pomoc Smile

Odpowiedzi: 0

robsonrb
Dodano:
11.10.2006 20:15:44
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0