Windows

Proszę was pomóżcie mi co mam zrobić gdy chce przeinstalować laptopa na system Windows XP ! wkładam płytkę i wszystko ładnie idzie i na końcu wyskakuje błąd tzn jakiś blue screen a płyta na pewno jest dobra o co chodzi ? A mam takie jeszcze jedno pytanie czy mógłbym wyjąc dysk z laptopa i sformatować go na drugim stacjonarnym komputerze czy coś może się stać ?

Odpowiedzi: 3

Witam! Chciałbym was prosić o pomoc, mianowicie liczą się wyświetlenia mojego filmiku ! Proszę was wchodźcie w niego jak najwięcej razy rozsyłajcie go znajomym proszę was. To was nic nie kosztuje a mi pomożecie ! (to jest konkurs na liczbę wyświetleń) KLIKAJCIE : | | | \ / [url=http://www.youtube.com/watch?v=UGrene4HmsA](KLIKNIJ !) to Cię nic nie kosztuje ![/url]
fifa127
Dodano
23.10.2011 20:51:36
Jasne - jak tylko gremium zdecyduje co ma wspólnego Vista z XP (poza Windows rzecz jasna), oraz napisze co to za laptop, którego dysk można ot-tak podpiąć pod kompa stacjonarnego .... A jeśli chodzi o fusy - to mam tylko z herbatki miętowej, i one twierdzą że to problem integracji sterownika kontrolera dysków z instalacją XP (względnie zmiana trybu pracy kontrolera z poziomu BIOSu). Oczywiście za wszelkie możliwe uszkodzenia wynikłe z tej interpretacji redakcja nie odpowiada ...
Veers
Dodano
19.10.2011 02:02:35
[quote=sikorak]jakiś blue screen[/quote]Jakiś. A wróżka forumowa na zwolnieniu. [b]Veers[/b], ja zaparzę herbatki, ty powróżysz z fusów :-"
XanTyp
Dodano
18.10.2011 21:16:11
sikorak
Dodano:
18.10.2011 17:16:25
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1