windows7 + 2003

witam wszystkich. mam pewien problem, z którym od jakiegoś czasu nie potrafie sobie poradzić. na codzień korzystam z windows7 a niedawno postanowiłem zobaczyć z czym się je windows 2003 server. zainstalowałem 2k3 na innej partycji niż w7 i tu pojawił się mój problem. przy starcie nie ma możliwiści wyboru systemu, znaczy mam, ale... dodam, że miało znaczenie to w jakiej kolejności instalowałem os. gdy pierwszy był w7 a później 2k3, bootował tylko 2k3. kombinowałem coś z boot.ini ale bez rezultatu. natomiast gdy najpierw postawilem 2k3 a pozniej w7 bootowal oczywiscie w7. sciagnalem easy_bcd_1.7.2., dodałem windows z grupy nt/2k/xp/2k3 ale przy restarcie i wybraniu tej nowej pozycji wywala błąd o braku ntldr. z tego co wiem plik jest na płycie xp i jeżeli ktoś ma xp zamiast 7 wystarcza jego skopjowanie na partycje w ktorej jest system. niestety na płycie 2003 nie moge go znaleźć!! a kopiowany z plyty xp nic nie daje. prosze o pomoc. czy to co próbuje zrobić jest w ogóle moliwe? mam nadzieję, że jasno opisałem problem. jeżeli nie to pytać :) będę wdzięczny za pomoc wszelaką, bo męcze się już z tym chwile a nadal nie wiem o co lotto. pozdrawiam i z góry dziekuje za zainteresowanie. temat rownież na forum w7

Odpowiedzi: 0

daniellos.b
Dodano:
30.07.2009 13:02:17
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0