Windows XP udostępnienie Program Files, jak kiedy jest nieaktywne okno.

Witam Mam taki problem, chciałbym udostępnić folder na dysku C - Program Files jednak nie moge i nie wiem czemu. W oknie właściwości > udostępnianie wyświetla mi sie komunikat, ze "wszystkie opcje na tej karcie zostały wylaczone, poniewaz tego folderu uzywa system operacyjny". [img]http://www.greg.icron.pl/siec.jpg[/img] Czy ktos pomoze rozwiazac ten problem ? pozdrawiam serdecznie

Odpowiedzi: 5

Uprawnienia NTFS to jedno (bo mam wrażenie, że o tym piszesz "pełne") a uprawnienia do udziału to drugie - zerknij do przyklejonej instrukcji EL NINO o udostepnianiu plików.
Żółty
Dodano
26.04.2008 01:48:55
tak "pełne"
Markos
Dodano
26.04.2008 01:38:42
Uprawnienia do udziału poustawiałeś ??
Żółty
Dodano
25.04.2008 13:14:27
to jest XP Professional, juz probowalem z "uzyj prostego udostepniania" i fakt okno jest aktywne natomiast nie moge wejsc do folderu z innego komputera;/. a "net share" nic tez nie dalo :( niby sie zaznaczylo ze program files jest udostepniany ale wejsc do niego z innego komputera nie moge :( jest jeszcze jakas inna mozliwosc ??
Markos
Dodano
25.04.2008 11:51:45
Jak to XP Professional to wyłącz opcje "Uzyj prostego udostepnainia" w opcjach folderów -> widok Jak Home to zaloguj sie w trybie awaryjnym z obsługa sieci. I wówczas udostepniaj. Albo w wierszu polecenia net share nazwa ="c:\program files"
Żółty
Dodano
25.04.2008 02:01:41
Markos
Dodano:
25.04.2008 01:50:45
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1