Windows xp (płyta z systemem)

[b]Mam takie pytanie ponieważ posiadam orginał systemu XP Home Edition,ponieważ płyta jest zarysowana i stacja dysku jej nie czyta,jestem ciekawy czy to prawda że producent Windowsa wymienia takie płyty na nowe#-o .Pozdrawiam[/b]

Odpowiedzi: 2

veers nie masz racji i jesteś w potężnym błędzie za co płacisz kupując system? za płytk[color=red]e[/color] czy za klucz? mając klucz można ściągnąć płytkę z systemem z internetu tak[color=red]om[/color] sam[color=red]om[/color] wersj[color=red]e[/color] systemu i zainstalować używając swojego aktywnego już klucza można też wypalić płytk[color=red]e[/color] jako kopię i dołączyć do niej klucz klucz jest najważniejszy! [color=red]No,[/color] [b]Veers[/b].[color=red] Nie dyskótój, tylko klenkaj przed monitorem i siem ócz! Tylko nie tej ortografii... #-o[/color] [b]Tonyo28[/b][color=red], jeśli chcesz tak się przyczynić do skutecznej pomocy - skup się na aktywnych wątkach, a nie wykopkach sprzed kwartału... X. [/color]
tonyo28
Dodano
15.05.2012 13:33:21
  • Veers 16.05.2012 11:38:56

    [quote=tonyo28]veers nie masz racji i jesteś w potężnym błędzie za co płacisz kupując system? za płytk[color=red]e[/color] czy za klucz?[/quote] Za system operacyjny (czy inny program), a konkretnie za użyczenie mi licencji na jego używanie. Nośnik i klucz są tylko elementami tej licencji, i zgodnie z licencją oba elementy są ważne. [quote=tonyo28] mając klucz można ściągnąć płytkę z systemem z internetu tak[color=red]om[/color] sam[color=red]om[/color] wersj[color=red]e[/color] systemu i zainstalować używając swojego aktywnego już klucza [/quote] Jasne. Pokaż mi tylko OFICJALNĄ stronę z której można pobrać "płytkę z systemem z internetu". Pomijając MSDNAA i TechNet - bo do tych obrazów klucze OEM a nawet BOX i tak nie pasują. [quote=tonyo28]można też wypalić płytk[color=red]e[/color] jako kopię i dołączyć do niej klucz klucz jest najważniejszy! [/quote] Nie czytałeś nigdy licencji.... za to masz głowę zapchaną wiadomościami krążącymi po internecie. To że tak się DA zrobić, wcale nie oznacza że to jest PRAWIDŁOWE (a i przy okazji bezpieczne) rozwiązanie. Aby dokończyć oświecenia: kopię nośnika możesz wykonać zanim się porysuje / zniszczy. I to jest wtedy kopia TWOJEGO nośnika, a nie kopia JAKIEGOŚ nośnika. Samo umieszczenie obrazu nośnika w internecie i udostępnienie go jest złamaniem licencji. Tak więc, to jest tak jakbyś zabrał komuś już wcześniej skradziony samochód, tylko dlatego że klucze które posiadasz do niego pasują. To tyle w temacie twojej wypowiedzi - która w ogóle ma się do zapytania rymek28 ... nijak. Nie tylko ortografia, ale i czytanie tekstu ze zrozumieniem się kłania. Zadanie na dzisiejszy wieczór: napisz 100 razy o co pytał rymek28.

Wymieniał. Przegapiłeś termin zakończenia cyklu wsparcia, przypadający na kwiecień 2009.
Veers
Dodano
18.02.2012 10:33:28
rymek28
Dodano:
18.02.2012 08:54:16
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1