Windows XP Media Center Edition – problem z spolsczeniem

Witam!
Kupilem przenosny koputer Acera i dostalem do niego orginalnego Windowsa XP Media Center Edition, oczywiscie musialem go sobie zainstalowac bo w kompie byl Linux ktory nie przypadl mi do gustu. przechodzac do rzeczy. Instalacja samego Windowsa przebiegla bez problemu. Problem wyskakuje przy okazji wlozenia srebrnej plytki opisanej po angielsku (wersja windowsa jest angielska). Po uruchomieniu pliku: WindowsXPMediaCenter–KB900325–usa w pewnym momencie wyskakuje informacja:
.NET Framework 1.1 and .Net Framework 1.1 SP1 must be installed before yuo can continue with the update to Windows XP Media Center Edition 2005. Pleasego to Windows Update to instal the required software and then try again

Rozumiem ze trzeba zrobic updat'a wersji SP1, ale nie wiem po co skoro wersja Windowsa jest w wersji SP2, dodam jeszcze ze nie mam polaczenie z internetem chwilowo. Ale idzmy dalej. Wkladam druga srebrna plytke oznaczona jako polski pakiet jezykowy. Uruchamiam plik, nastepuje rozpakowywanie plikow i w pewnym momencie wyskakuje info:
windows XP Media Center Edition 2005 localization packs can only be instaled on systems runing the U.S. English version of Update Rollup 2 for Windows Xp Media Center Edition 2005

Pomimo tego info Windowsa nadal mam w wersji angielskiej.Ktos mi moze powiedziec o co chodzi i dalczego orginalny Windows sprawia tyle proplemow :evil:

Odpowiedzi: 1

A szukajka sie zepsuła, ten temat był juź ruszany i to nie raz, zresztą ja sam o tym pisałem.
pulkownik
Dodano
15.02.2006 13:51:32
Lukas.s
Dodano:
13.02.2006 12:40:48
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1