Windows XP Home Edition SP2

Kupując komputer miałem zainstalowany taki właśnie system operacyjny, obecnie zamiast SP2 mam zainstalowany dodatek SP3 przy próbie odinstalowania outlok expres system zażądał nośnika po odpaleniu nośnika okazało się że zainstalowana jest nowsza wersja i mój nośnik który posiadam na niewiele się zdaje. moje pytania w związku z tym: 1 Jeżeli padł by mi system to mój nośnik programu nic mi nie pomoże? 2 Czy nap. podczas odinstaliwywania systemu z nośnika programu kopiowane pliki zapisują się na tym nośniku, jednym słowem jeżeli bym odinstalował i ponownie zainstalował to czy był by on z dodatkiem SP3 jaki mam na komputerze czy pozostał by SP2 jak jest oryginalny

Odpowiedzi: 2

Przy próbie odinstalowania czego ? Service packa ? Ad1. Nośnik jakiego programu ? Ad2 Odinstalowanie systemu zasadniczo polega na formacie partycji - więc po ponownym zainstalowaniu systemu z tego nośnika będziesz miał system z SP2. Jeżeli chcesz mieć nośnik instalacyjny systemu z już zaaplikowanym Service Packiem 3 to możesz sobie taki sam wykonać. BTW - zabrałem Ci temat z działu Office do działu XP bo związku z tym pierwszym nie widze.
Żółty
Dodano
22.01.2011 17:27:01
[quote=eugsiw]1 Jeżeli padł by mi system to mój nośnik programu nic mi nie pomoże?[/quote]A czemu nie? Elementy naprawcze nie podlegają aktualizacji.[quote=eugsiw]jeżeli bym odinstalował i ponownie zainstalował to czy był by on z dodatkiem SP3 jaki mam na komputerze czy pozostał by SP2 jak jest oryginalny [/quote]Idąc za logiką cytatu, zadaj sobie inne pytanie: Czy mając płytę z określonymi plikami, w określonej wersji zbiorczo - zwanymi Windows XP SP2, zainstalujesz sobie Windowsa 7, bo taki już nowszy się pojawił, czy taki, jaki masz na płycie? #-o Zawartość płyty - samoistnie czy spontanicznie się nie zmieni. Nie rozumiem tego stwierdzenia, albo poszedł tu jakiś skrót myślowy...
XanTyp
Dodano
22.01.2011 17:24:00
eugsiw
Dodano:
22.01.2011 17:03:25
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1