Windows Xp Blue screen a po naprawie brak konta

Witam Mam taki problem , instalowałem do programu podobnego do hamachi driver i pisało , że potrzebny jest restart komputera . Po zrestartowaniu komputer przy ładowaniu resetuje się przez blue screen , zrobiłem za pomocą płytki naprawę w stylu : copy c:/windows/repair/sam c:/windows/system32.sam Po restarcie system działał , ale mam inne konto . Pliki są w documents and settings ale nie mogę stworzyć konta w którym te pliki są ! (Admin, a teraz mam Właściciel) Jak by było mało to musiałem instalowac od nowa wszyskie drivery i gry , a niektóre piszą , że muszę coś usunąć żeby reinstalować a tego w dodaj lub usuń programy nie ma :( Bardzo proszę o pomoc. Ps. Przywracanie systemy sprawia , że mam blue screen albo nie idzie , i dodam , że tryb awaryjny podczasz blue screen działał .

Odpowiedzi: 1

Kiedy piszesz, że instalujesz coś podobnego do... a bsody się pojawiają, ale nawet nie raczysz podać numeru błędu, konifig kompa - czysta abstrakcja, brak logu choćby z jednego dowolnego skanera... to na co liczysz? [quote=mymonpl]że tryb awaryjny podczasz blue screen działał .[/quote]Kwiat nad kwiaty. Co to za brednie? Wróżka forumowa na wakacjach. Nie chce mi się jej nawet próbować zastępować. Napisz posta porządnie i przemyśl to co spłodziłeś wyżej. Nikt nie będzie urządzał tu przesłuchań i wyszarpywał z ciebie po trochu informacji.
XanTyp
Dodano
14.08.2011 12:53:14
mymonpl
Dodano:
14.08.2011 00:32:01
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1