windows wersja 64–bit

Witam wszystkich. Mam pytanko czy ktoś testuje wersje wina 64–bitowego i czy jest polskojęzyczny bo zacząłem pobierać ale nie wiem czy warto :?: :?:

Odpowiedzi: 6

Witam!! Dzis zlozylem sobie kompa z Athlonem 64 i pierwsze co to wlasnie zainstalowalem tego XP 64–bit i ogolnie to fajnie chodzil mi sie podoba choc nie ma roznicy miedzy XP SP2 w wygladzie i ilosci latek, ale nie wszystkie urzadzenia da sie zainstalowac, np. moj modemik do neostrady nie chcial sie zainstalowac bo sterowniki sa pod windowsa 32bit'oweg, a teraz wlasnie sobie szukam owych sterowniko, tak wiec moje zdanie jest takie ze narazie nie warto go chyba instalowac na stale, lepiej poczekac do premiery. pozdrawiam
sub
Dodano
13.02.2005 00:42:51
Witam!! Dzis zlozylem sobie kompa z Athlonem 64 i pierwsze co to wlasnie zainstalowalem tego XP 64–bit i ogolnie to fajnie chodzil mi sie podoba choc nie ma roznicy miedzy XP SP2 w wygladzie i ilosci latek, ale nie wszystkie urzadzenia da sie zainstalowac, np. moj modemik do neostrady nie chcial sie zainstalowac bo sterowniki sa pod windowsa 32bit'oweg, a teraz wlasnie sobie szukam owych sterowniko, tak wiec moje zdanie jest takie ze narazie nie warto go chyba instalowac na stale, lepiej poczekac do premiery. pozdrawiam
sub
Dodano
13.02.2005 00:42:51
galawa:
to się domyślam zamierzam wymienić kompa i nie wiem czy instalować tego wina czy pozostać przy starym . A jak jest z językiem??????????????????


Zostań przy wypróbowanym Xp 32bit :wink: Stary miał na swoim kompie tego 64bit i szczerze to nie widziałem źadnej róźnicy miedzy 32 bit (prócz oczywiście tego źe wszędzie było po angielsku)... Longhorma teź nie instaluj, bo sie rozczarujesz (jak narazie)...
adik154
Dodano
08.02.2005 14:38:09
Z językiem – nie ma wersji pl,a i sam system jest jeszcze betą.
W celach edukacyjnych mozesz sobie go pouźywać, ale mie spodziewaj się, źe zauwaźysz jakąś róźnicę choćby z powodu braku programów pisanych pod 64 bity.
Rebe
Dodano
06.02.2005 14:20:26
to się domyślam zamierzam wymienić kompa i nie wiem czy instalować tego wina czy pozostać przy starym . A jak jest z językiem??????????????????
galawa
Dodano
06.02.2005 14:11:21
Jak sama nazwa wskazuje... Działa tylko na procesorach 64 Bitowych np. Athlon64.
Mrówek
Dodano
06.02.2005 13:32:35
galawa
Dodano:
06.02.2005 13:16:59
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1