WIndows Vista oraz Steam (CS 1.6)

Witam, mam pewien problem dotyczący Steam'a oraz gry Counter Strike 1.6.

 

Program Steam zainstalował się bez problemów, Counter Strike (Gra) odpaliła się też bez problemowo, lecz przy łaczeniu się do server i pobieraniu informacji od servera gra się wyłącza. Gdy sam tworzę Server Wszystko działa.

 

Sterowniki NVIDI zainstalowane poprawnie.

System W.Vista Beta 2 najnowszy build z MS.com.

 

Pomyślałem że może to wina UAP'a więc go wyłączyłem, potem pomyślałem sobie ze moze być to wina Windows Defendera, wiec próbowałem go wyłączyć z Services (Wyłaczyłem) i z Startup, lecz dalej coś mi sie zdaje że jest włączony (Uruchomiłem ponownie system, piszę to bo ludzie nieraz zadawają o to pytanie :)). Możliwe że jest to Problem: Mravale Spyware Protection, ale nie wiem jak to wyłączyć. Jestem dość szarym urzytkownikiem bo tylko tyle sam potrafiłem wyłączyc, co do reszty proszę o pomoc. Może ktoś już się spotkał z tym problemem?.

 

 

Edit:

Aplikacja dokładnie sie wyłącza gdy server chce pobrać dane dla gry z jakiegoś Hostu innego niż server, więc na 100% blokuje to któryś z dodatków Windows Visty i wtedy wyłącza Aplikacje.

Przy połączeniu do servera który nie łączy Gry by pobrała jakieś pliki z innego hostu, gra działa poprawnie i podłacza się poprawnie do servera.

Odpowiedzi: 1

Sciagnij sobie wersje non steam + patch v19 za free z www.cs.nonsteam.blo.pl :P. Po co sie meczyc z steamem :D
Dukes
Dodano
10.07.2006 16:07:22
  • ppl1337 10.07.2006 21:19:01

    <P>Eh, widzę że dziecko Neo się odezwało. Mam nadzieję że uzyskam pomoc na moj problem&nbsp;a nie odpowiedź jak korzystać z nie legalnej wersji i gdzie ja zdobyć. Gdybym chciał uzywać nielegalnej wersji Steam, napewno ten temat bym inaczej nazwał, i musiał bym być tak jak ty bez żadnych reguł i pustym.</P> <P>&nbsp;</P> <P>Mi chodzi o uporanie się z błędem rozpoznania Aplikacji HL'a jako robaka który się łączy z innym hostem, i wtedy go Vista wyłącza (Proces).</P> <P>Jeżeli server na non-steamie byłby postawiony w ten sam sposób, czyli było by przekierowanie dla innego hostu by pobrać pliki dla gry,&nbsp;Vista by z nim tak samo postąpiła.</P> <P>&nbsp;</P> <P>A i btw: Gratulacje bardzo mądrej wypowiedzi..... Neo fun it's your live..</P>

  • jaclaw 10.07.2006 23:44:29

    U mnie na Viscie CS Source działa bez problemowo (a nawet chyba lepiej niż na XP) jednak też często miałem problemy z połączeniem sie do jakiegoś servera. Wyłączyłem wbudowanego Firewall'a i wszystko działa bez zażutów. Spróbuj może zadziała... Po skończonej grze poprostu włączam go ponownie ;-).<br>

  • ppl1337 11.07.2006 01:28:24

    <P>Hm, mam nadzieje że pomoże. Mam chęć pobawic się z tym systemem, ale niechcę opuszczać meczów. Poszukam jeszcze opcji do dodawania zaufanych programów, jeżeli mówisz ze to zależy od Vistowego Firewalla.</P>

ppl1337
Dodano:
10.07.2006 01:16:13
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1