Windows Vista - kolejny problem z Neostradą

Witam!
Widze że były tu poruszane tematy dotyczące problemu instalacji sterowników do na Windows Vista, niestety
nie dotyczą one mojego modemu gdyż posiadam ZTE ZXDSL 852 (właśnie taki shit teraz TPSA'a wciska nowym użytkownikom neostrady).
Może wie ktoś z Was jak zainstalować sterowniki do TEGO modemu na Viscie? Bo próbowałem te dołączone na płycie, ale jak juz sie zainstalują to po ponownym uruchominiu modem  dalej nie jest wykrywany... (a w ogóle przy instalacji wyskakuje jakiś komunikat, że te sterowniki są niekompatybilne). Jest jakiś inny sterownik do modemu ZXDSL 852, który by zadziałał, albo może jakiś inny sposób?

Z góry dzięki za pomoc -.-
 

Odpowiedzi: 1

Spróbuj te sterowniki. I wykonuj czynności tak, jak w przyklejonym temacie.
Anathema
Dodano
12.01.2007 19:21:10
  • V14US 12.01.2007 21:03:22

    <p>Przed chwilą włączyłem Viste (mam dwa systemy na kąpie teraz jestem na XP-ku i net mi działa) - próbowałem zainstalować te steroniki które policiłeś, zrobiłem to następująco:</p><p>1. włączyłem Viste z odłączonym modemem i odinstalowałem niedziałające sterowniki (te co dali mi na cd)</p><p>2. zainstalowałem te inne stery od ciebie klikając na 'steup' kąp chwile myslał i nic się nie stało, pomyślałem wiec że pewnie się już zainstalowały i rzczywiście sprawdziłem w panelu (dodaj usuń programy) i tam były...</p><p>3. Pomyślałem że zanim jednak podłączę modem warto będzie jeszcze zrestartować system i tak tez uczyniłem...<br>Po ponownym uruchomieniu podłączyłem go, a obok zegarka pojawiła się 'chmórka' - znaleźono nowy sprzęt - modem ADSL...<br>Diody (potwierdzające prawidłowe podłączenie) nadal się jednak nie świeciły, więc sprawdziłem w menadżerze urządzeń i niestety przy<br>"modem ADSL" widniał żółty wykrzyknik, a w opisie stanu pisało coś w stylu 'incompatible drivers' :/</p><p>Krótko mówiąc te sterowniki Viście nadal nie pasują... Lipa, chyba będę musiał zaczekać aż wyjdą jakieś oficjalne stery dla tego modemu<br>for Vista. O ile w ogóle wyjdą... No chyba, że masz jakiś inny pomysł żeby mi pomóc? Albo ktoś inny, wie co robić?<br></p><p>&nbsp;</p><p>&nbsp;</p><p>&nbsp;</p><p><br>&nbsp;</p>

V14US
Dodano:
12.01.2007 19:04:39
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1