Windows Vista Build 5381

Dzisiaj spróbuje to wpakować czy ktoś już może instalował to ??

Mam Sempron`a 2600+ 256 DDR 80GB SATA2 i 64 MB grafike nie gram w żadne gry wiec do filmów oki a jak Vista to się okaże już niedługo

Odpowiedzi: 1

procek ok ale masz za malo ramu i za slaba karta graficzna a to sie najbardziej liczy bedzie Ci strasznie mulilo... minimum 512ramu i karta 128mb 128bit to by bylo gites
xgl_
Dodano
14.05.2006 23:19:39
  • frog2005 15.05.2006 00:32:36

    Więc jak to wygląda, odpalam z płytki znaczy z boot`a, idze ładnie wyskakuje obrazek i kicha albo nic sie nie dzieje albo wyskakuje jakis błąd tylko ciekawe jaki bo nic nie widac. Teraz podchodze do tego inaczej odpalam instalke z XP, naraze fajnie szkoda ze cały czas jest klepsydra no cóż dobrze ze jest TAB i spacja. Za to miła niespodzinak instalka kopiuje starego Windows`a do katalogu Windows.old zobaczymy co będzie dalej.

  • xgl_ 15.05.2006 14:46:49

    mozesz ja odpalic z wirtualnego napedu..<br>wyskakuje obrazek no i co wzioles instal czy cos??<br>jak to wyskakuje blad&nbsp; ale go nie widac nie rozumie..skad wiesz. <br>musisz&nbsp; troche poczekac az zalapie vista to normalne..cierpliwosci.<br>&nbsp;mozliwe tez ze masz uszkodzona viste.<br>

  • frog2005 15.05.2006 23:55:14

    Więc Vista się zaistalowała, troche to trwało ale poszło chodziła dzisiaj na 256 DDR, ale coś strasznego muł jak ta lala więc trzeba było dozucić te 256 nowe i działa. Ten błąd który był na początku znaczy przy starcie z boot`a to dokładnie nie wiadomo co, ponieważ wyskoczyło okienko bez tekstu bez przycisków poprostu białe wiec wcisnołem enter i wyskoczyło małe znajome choc tez bałe okienko tak czy nie (poznałem po wyglądzie :) ) wybrałek ok i kicha przyu drugim stracie z dvd było tak samo byrałem nie i to samo zawiecha, odpaliłem instalke z XP i poszło ładnie. Teraz działa nawet nawet ale błedy wyskakują Media Center robi papa jak ma zrobic podgląd Xivd (mam odpowiednie kodeki) Photo Gallery robi zwieche kiedy tworzy podglady fotek a w katalogu jest 3GP. Ciekawe jest podłączenie smartphona przez USB wyskakuje Windows Mobile i mozna synchronizować fotki muzyke itd co nawet dobrze wychodzi. Głupie jest za to auto defragmentacjia odrazu po instalce sie włączyła i mieliła mi dysk przez dobre kilka dziesiat minut. Mam karte z TV-outem wiec oraz na orginalnych sterach z microsoftu jest w NTSC czyli czarno biały orginalne z NVIDIA programem instalacyjne sie nie wgrywaja bo wykrywa ze to nie Windows ale już sam windows szukając sterowników wykrywa je i poprawnie instaluje :) dzięki czemu mamy mozliwosc wyboru PAL i jest kolor. IE no cóż jest do C E N Z U R A :)&nbsp; pisze z Mozilli :) chyba nie trzeba wyjasniac. Narazie tyle reszta jak się wygryze dalej :) <br>

  • frog2005 16.05.2006 00:13:08

    Dobra ale poza wszystki najlepszym defektem jest chyba ten głośniki musze podłączyc do wejścia na mikrofon żeby działały jednak kiedy odłącze głosniki i w to samo miejsce podłącze mikrofon to działa :) Ciekawe te nowe funkcjie Visty :)<br>

frog2005
Dodano:
14.05.2006 22:38:41
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1