Windows Vista beta 2 - za darmo, dla wszystkich!

Zapraszamy do komentowania aktualności: Windows Vista beta 2 - za darmo, dla wszystkich!.

Odpowiedzi: 20

powiem szczerze, ze Xp mi lezy (po drobnych przerobkach), a Viste sciagne tak na testy. przynajmniej bede wiedzial czego sie mozna spodziewac w styczniu; pozdro
Komentarz
Dodano
10.06.2006 23:55:50
Nie mogę zainstalowć Visty, mam dysk SATA i niestety po pierwszym restarcie systemu wywala mi niebieski ekran. Czy jest jakiś sposób na instatlacje Visty na dysku SATA?
Komentarz
Dodano
10.06.2006 23:18:19
Najlepiej tym polecanym przz MS - Akamai Download Manager, instalowanym jako kontrolka ActiveX, albo aplet Javy dla przeglądarek, które takowych kontrolek nie lubią.
Komentarz
Dodano
10.06.2006 16:30:05
a ja mam problem chhce pobrac wersje ang 64 bit i za kazdym razem sciaga mi plik 13.73 mb Nie wiem co z tym zrobic:P z gory thx za pomoc
Komentarz
Dodano
09.06.2006 22:25:41
  • Kuba 10.06.2006 01:24:47

    <P>Jeśli pobierasz to przez IE, to wyczyść cache, powinno zadziałać. A najlepiej ściągaj to jakimś menedżerem.</P>

Ja ta mbyem zadowolony z wersji beta1 za wyjątkiem internety (karty sieciowej) z ltóry miałem problemy z zainstalowaniem mam nadzieję że ta wersja okarzesię ninna.
Komentarz
Dodano
09.06.2006 04:18:13
  • Rebe 09.06.2006 11:35:49

    <DIV>Tym, którzy się w ciągu pierwszej doby nei załapali dedykuję pozdrowienia od Microsoftu:</DIV> <DIV>&nbsp;</DIV> <DIV>" <DIV class=InstructionalText><EM>Dziękujemy za zainteresowanie programem Microsoft Windows Vista Customer Preview. <BR><BR></EM></DIV> <DIV class=InstructionalText><EM>Uzyskano maksymalną liczbę kluczy produktów dostępną w tym programie. </EM></DIV> <DIV class=s1_17><EM></EM></DIV> <DIV class=InformationalText2><EM><B>Uwaga:&nbsp;&nbsp;</B>Za pomocą jednego klucza produktu system Windows Vista Beta 2 można zainstalować i aktywować na maksymalnie 10 komputerach osobistych.</EM> "</DIV> <DIV class=InformationalText2>&nbsp;</DIV> <DIV class=InformationalText2>Wygląda, że już tylko na kolegów zdane te osoby będą.</DIV> <DIV class=s1_17></DIV></DIV>

  • Kuba 09.06.2006 11:46:12

    Znowu masz problemy ze zrozumieniem tekstu ;-)

  • Rebe 09.06.2006 12:12:43

    <DIV>Widać mam - tyle, że jeżeli już raczłeś moją prośbę u usunięcie spęłnić to ......... należało zo zrobić odwrotnie, bo usunąłej nie ten , który&nbsp; post należało. </DIV> <DIV>One się rózniły jednym szczeółem - dopiskiem&nbsp; wyrażającym pewne przypuszcznie do rozważenia.</DIV> <DIV>&nbsp;</DIV> <DIV>Sens jego był taki : "Byc moze klucz jest ten sam dla użytkownika niezaleznie od wersji językowej i sprzetowej tyle, że to dość wątpliwe", choć nie jest to brzmienie dosłowne.</DIV> <DIV>&nbsp;</DIV> <DIV>A to chyba ciut zmienia całość wypowiedzi?</DIV> <DIV>&nbsp;</DIV> <DIV>Zanim więc kolejną złosliwostkę zaadresujesz&nbsp;zwróć, proszę,&nbsp; większą uwagę zwracaj na to co jest napisane niż kto to pisze.</DIV> <DIV>&nbsp;</DIV> <DIV>Jakoś nie rozwiałeś swoją odpowiedzią mojej niepewności co do tego w jaki sposób - przechodzac przez "pobierz Vistę za darmo" mam teraz skorzystać z możliwości wzięcia wersji 64-bit czy w innej wersji językowej i czy pobrany dla wersji 32-bit eng klucz będzie do w/w pasował.</DIV> <DIV>&nbsp;</DIV> <DIV>Oczywiście nie mogłeś odpowiedzieć, bo - wrócę do poczatku - nie ten post wyciąłeś. przecież nie dlateog, że nie wiesz, prawda ?</DIV> <DIV>&nbsp;</DIV> <DIV>&nbsp;</DIV> <DIV>&nbsp;</DIV>

  • Kuba 09.06.2006 12:34:53

    <P>Już spieszę z odpowiedzią. Po kliknięciu na baner "pobierz za darmo", przekiekierowywany ejsteś do dzuiału WIndows Vista na CXP, klikas zna link pobierz i w noym oknie włącza ci się formularz rejestracyjny, już na stronie Microsoftu. Logujesz się, i dostajesz dostep do wsyztskich wersji WIndows Visty jakie sa dostepne. Nawet gdy juz pokazuje Ci sie komunikat, że pobrałeś zbyt wiele kluczy, mailem dostajesz linki do wsyztskich (6) wersji WIndows Visty.</P> <P>Czy ta odpowiedź cie satysfakcjonuje?</P> <P>UPDATE: Tak, będzie pasował do wsyztskich wersji.</P>

  • Rebe 09.06.2006 13:29:59

    <DIV>Gdyby ten ciąg dalszy, po informacji, nastapił to bym tego nie pisał. Widac znowu ,albo trafiłem na jakąś "dziurę" w serwerach, albo coś w tym stylu.</DIV> <DIV>&nbsp;</DIV> <DIV>Ad. update - tak, dziękuję.</DIV>

stephens: bardzo chciałbym coś konkretnego napisać, ale już od paru godzin nie mogę sie dostać na serwery MS :/ "Thank you for your interest in Windows Vista Beta 2. We are currently experiencing a high level of demand and cannot process your request at this time. Please check back later for availability. We apologize for any inconvenience." Mam nadzieję, że jutro w końcu się uda.
Komentarz
Dodano
09.06.2006 03:07:00
spokojnie dzieci, bez przepychanek prosze własnie zacząłem siorbac to coś... uczucia mam mieszane no ale zobaczymy... jedno jest pewne: hotfixów i servicepacków bedzie na pęczki :/ osobiscie szału sie nie spodziewam na 32bitowej maszynie a dziur wrecz przeciwnie, pewnie bedzie całkiem sporo... jedyna nadzieja ze jeszcze nikt nie zdązył napisać za dużo syfu pod viste (bez antyvira nie odpalać:))) jak tylko zainstaluje to KOSTRUKTYWNIE skomentuje, poki co nikt sie nie pokwapił napisać czegos do rzeczy
Komentarz
Dodano
09.06.2006 02:34:01
przemek daruj sobie wypisywanie takich bzdór, bo aż się niedobrze robi od tych narzekań na ms, a po drugie płytki kosztują 16 euro, robisz z siebie takiego obeznanego w vistę, a nic nie wiesz :lol: już ci to napisałem, na innym forum
Komentarz
Dodano
09.06.2006 01:00:42
Płytki DVD kosztują 16 dolarów.
Komentarz
Dodano
08.06.2006 21:42:59
czy zamawiał ktoś może DVD z systemem? Z tego co czytałem to jest taka możliwość ale piszą że cena zależy od kraju. Poza tym przysyłają od razu wersje RC1 jak sie pojawi. Mam dość wolne łącze i nie mam specjalnie ochoty ciągnąć tyle danych z sieci. Chciałbym tylko dowiedzieć się ile to kosztuje u nas...
Komentarz
Dodano
08.06.2006 20:34:23
Ops: o to mi chodzi - normalna konstruktywna dyskusja, a nie "Vista to gówno bo tak".
Komentarz
Dodano
08.06.2006 18:54:09
Mamy taką kulturę jaki Rząd. Jak się młodzież na piwsku i dragach chowa to normalnie o programach bez bluzgania i obrażania innych nie potrafi pisać. Trudno napisać-beta nie polecam, chodzi słabo, często wiesza kompa itd.?
Komentarz
Dodano
08.06.2006 18:51:33
Mo10ch to zostań moderatorem, wtedy wprowadzisz konieczność logowania. "Tylko trolle nie lubią konieczności logowania przy komentowaniu, bo nie będą już mogły żonglować nickami, podszywać się i pisać bzdur, jak "xeoo", "ziomalnik" czy "Czak Noris" - sam jesteś trollem, tu nie ma możliwości logowania się.
Komentarz
Dodano
08.06.2006 17:59:31
Tylko trolle nie lubią konieczności logowania przy komentowaniu, bo nie będą już mogły żonglować nickami, podszywać się i pisać bzdur, jak "xeoo", "ziomalnik" czy "Czak Noris".
Komentarz
Dodano
08.06.2006 17:29:08
ta jasne a moze wogole dostep do portalu na haslo co ?
Komentarz
Dodano
08.06.2006 17:05:11
Oprócz moderatora przydała by się jeszcze funkcja dodawania komentarzy tylko przez zalogowanych użytkowników.
Komentarz
Dodano
08.06.2006 16:47:59
Nich każdy kopnie Vistę z pół obrotu.
Komentarz
Dodano
08.06.2006 16:33:30
Do wydania finalnej wersji jeszcze przeszło 7 miesięcy - to jest wersja beta, jeśli ktoś tego nie zauważył i nie wie jak zazwyczaj wyglądają i działają programy w tej fazie testów to współczucia. Ja nie instaluję, poczekam na wersję finalną w 2007.
Komentarz
Dodano
08.06.2006 16:20:55
To nie zależy od konfiguracji komputera. Ja testowałem na trzech kompach: 1. Duron 1600 MHz, 512 MB RAM, 80 GB 7200 RPM 2. Celeron 3 GHz, 1024 MB RAM, 80 GB 7200 RPM 3. Pentium 4 3 Ghz Dual Core, 2048 MB DRR, 200 GB 7200 RPM SATA 2
Komentarz
Dodano
08.06.2006 16:13:30
jak macie h***** kompy to nic dziwnego
Komentarz
Dodano
08.06.2006 16:09:39
CentrumXP.pl
Dodano:
08.06.2006 03:36:06
Komentarzy:
20
Strona 2 / 3