[Windows Unattended CD Creator]Lista programów do zainstalowania...

Witam serdecznie! A więc zawsze mnie męczyło tracenie czasu na instalowanie tych wszystkich programów, sterowników i aktualizacji po ponownej instalacji systemu Windows XP... Dlatego postanowiłem stworzyć własny instalator systemu Windows XP, tak aby wraz z instalacją systemu instalowały mi się już automatycznie dodane przezemnie programy i sterowniki. I wybrałem do tego właśnie program Windows Unattended CD Creator - prosty w obsłudze, po polsku tak więc działa wszystko bez problemu;) Jednak chciałbym zrobić jeszcze jedną rzecz, nie wiem czy da się za pomocą akurat tego programu ale być może ktoś z forum będzie mi w stanie pomóc... Mianowicie chodzi mi o coś takiego, że gdy zaczyna się nowa instalacja systemu Windows zmodyfikowanego przezemnie (Windows Unattended CD Creator) by wyśwetlała mi się jakaś lista, w której mógłbym wybrać, które programy chce zainstalować - bo np. chciałbym pożyczyć moj instalator koledze, który nie chce by niektóre programy się instalowały i by sobie to wszystko ładnie zaznaczył... Czy jest to możliwe?

Odpowiedzi: 0

pumpo1990
Dodano:
06.10.2007 20:04:36
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0