Windows Sidebar "zniknął"

Witam Mam problem ponieważ zniknął mi sidebar windows ! Jak chcę go ręcznie uruchomić to pojawia się komunikat "nie mozna odnaleźć aplikacji" dodam także że folder sidebara w program files też jest pusty ! (poza gadżetem Norton) Co się mogło wydarzyć ??? Można to jakoś przywrócić ???

Odpowiedzi: 3

Dzięki bardzo ! Już jest OK !!! Ale i tak pozostaje zagadką gdzie się podział ???
Kluzo@centrumxp.pl
Dodano
01.05.2009 09:39:36
  • Lamer 01.05.2009 12:38:44

    [quote=Kluzo@centrumxp.pl]Dzięki bardzo ! Już jest OK !!! Ale i tak pozostaje zagadką gdzie się podział ??? [/quote]Przeanalizuj Dokladnie co zrobiles i daj znac - to pomo[b]ż[/b]e na przyszlosc innym..

Niestety "windows nie może odnaleźć pliku" dziwne jest to że nic nie ma w folderze program files\windows sidebar ??? Może się odinstalował w "dziwny sposób"
Kluzo@centrumxp.pl
Dodano
01.05.2009 00:05:38
  • Lamer 01.05.2009 00:22:43

    [quote=Kluzo@centrumxp.pl]Niestety "windows nie może odnaleźć pliku" dziwne jest to że nic nie ma w folderze program files\windows sidebar ??? Może się odinstalował w "dziwny sposób" [/quote] Tu masz pliki z Mojego folderu /ProgramFiles/WindowsSidebar: http://www.megaupload.com/?d=FJZXKR7R Zgraj sobie i git

[quote=Kluzo@centrumxp.pl]Witam Mam problem ponieważ zniknął mi sidebar windows ! Jak chcę go ręcznie uruchomić to pojawia się komunikat "nie mozna odnaleźć aplikacji" dodam także że folder sidebara w program files też jest pusty ! (poza gadżetem Norton) Co się mogło wydarzyć ??? Można to jakoś przywrócić ???[/quote] Winkey +R [miedzy ctrl a altem] i wpiszujesz sidebar.exe i enter :-P Dziala ?
Lamer
Dodano
01.05.2009 00:00:07
Kluzo@centrumxp.pl
Dodano:
30.04.2009 23:30:15
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1