Windows Server2003, a dom

Czy Windows Server 2003 nadaje się, aby połączyć serwer i komputer domowy? Poza tym interesują mnie wymagania systemowe.

Odpowiedzi: 7

godunow:
Windows 2003 ma mniejsze wymagania sprzetowe niź windows xp

Bzdury! Zobacz sobie na wymagania tego systemu na http://www.micosoft.com/windowsserver2003 a pózniej pisz takie głupoty.
Serwerowy system – mnijesze wymagania :shock: o matko. :shock:
Anonymous
Dodano
19.12.2003 01:01:10
primo:
ja mam problem z oprogramowaniem producenta do drukarki HP DeskJet 3650. wogóle nie chce sie instalowac bo wykrywa niezgodniosc z systemem


ustaw zgodność z XP i po kłopocie
Anonymous
Dodano
16.12.2003 17:12:52
ja mam problem z oprogramowaniem producenta do drukarki HP DeskJet 3650. wogóle nie chce sie instalowac bo wykrywa niezgodniosc z systemem
primo
Dodano
15.12.2003 10:36:53
odnosnie aparatów cyfrowych to podłączałem Sony Cyber Shot, tak się to chyba pisze, 3,1 megapiksela, odpalił bez problemów i źadnego dodatkowego oprogramowania czy sterowników, innych urządzeń nie podłączałem, to nie wiem. :roll: :roll: :roll: :roll:
neo340
Dodano
13.12.2003 16:53:15
neo340:
Jak narazie wadą jest brak sterowników do wielu urządzeń pod windows 2003 .A te z pod win xp nie pasują i nie pomagają źadne tryby zgodności..
uzywam 2003 i jeszcze nie miałem problemu ze sterownikami, ładuję te z win xp, podchodza bez problemu, monito, grafa, dźwięk b/u. Nie wiem o jakich uządzeniach mówisz. Jedyna wadą jaką stwierdzam to jest to, źe nie chodzi pod nim IRDA. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:http://www.winxp.com.pl/index.php3polecam tam poczytać, wszystko klarownie napisane.


Miałem na myśli większość skanerów kart telewizyjnych i aparatów cyfrowych, oraz kamer cyfrowych gdzie nie ma jeszcze do tego systemu sterowników..

POzdrawiam
Anonymous
Dodano
13.12.2003 08:06:23
Jak narazie wadą jest brak sterowników do wielu urządzeń pod windows 2003 .A te z pod win xp nie pasują i nie pomagają źadne tryby zgodności..
uzywam 2003 i jeszcze nie miałem problemu ze sterownikami, ładuję te z win xp, podchodza bez problemu, monito, grafa, dźwięk b/u. Nie wiem o jakich uządzeniach mówisz. Jedyna wadą jaką stwierdzam to jest to, źe nie chodzi pod nim IRDA. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:http://www.winxp.com.pl/index.php3polecam tam poczytać, wszystko klarownie napisane.
neo340
Dodano
12.12.2003 21:14:03
remi–p:
Czy Windows Server 2003 nadaje się, aby połączyć serwer i komputer domowy? Poza tym interesują mnie wymagania systemowe.


Windows 2003 ma mniejsze wymagania sprzetowe niź windows xp po odpowiedniej konfiguracji gry 3d i filmy chodzą bardzo dobrze..
Moim zdaniem bardzo dobry system operacyjny nadajacy sie na deskop tylko cenowo deskop za 3,5 tysiąca to trochę duźo ..
Bo ten system przeznaczony jest jako sieciowy..
Jak narazie wadą jest brak sterowników do wielu urządzeń pod windows 2003 .A te z pod win xp nie pasują i nie pomagają źadne tryby zgodności.. ale pewnie z czasem i to ulegnie zmianie producenci sprzętu dadzą sterowniki pod te urźadzenia dla win 2003.

Jak źaden z innych systemów wcześniejszych się nie wiesza

Pozdrawiam
Anonymous
Dodano
12.12.2003 17:22:13
remi–p
Dodano:
12.12.2003 16:54:32
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1