Windows Server Enterprise Ed 2003 - Przeglądarki

Witam!

Starałem się użyć szukajki, ale nie znalazłem rozwiązania mojego problemu, więc napisałem post. Mój problem polega na tym, mam wersję 180dni windowsa server 2k3 enterprise z SP1, po instalacji nie włączałem zapory i przeglądarki IE i Firefox chodziły normalnie, po kilku dniach, tak nagle gdy staram się właczyć którąś z przeglądarek ukazuje mi się "szukanie strony.." "szukanie serwera..". Pierwsza strona, która ma się wyświetlić ładuje się naprawdę długo, jak już ją zaczyta to inne także szybko wczytuje, ale zawsze po restarcie, albo po długiej przerwie nie używania www gdy włączę by coś przeczytać/wyświetlić (strona początkowa onet.pl) muszę czekać kilkanaście sekund. Łącze czyste, 1mbit, więc nie powinno być jakichkolwiek problemów, kiedyś miałem wersję testową bez SP1 i tam się to nie pojawiało, to tylko przy wersji z SP1.

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam!
R.

Odpowiedzi: 1

Sprawdzales juz ustawienia swojego polaczenia sieciowego ? Nic sie nie zmienilo ?
Sprawdzales w Opcjach internetowych, w Polaczeniach, czy nie dopisal Ci sie jakis adres proxy ?
EL NINO
Dodano
09.06.2006 09:44:50
  • Robocik 10.06.2006 13:25:08

    w tym rzecz, że do tego komputera tylko ja mam dostęp, połączenie nie mają proxy, porównałem z drugim serverem i jest identycznie ustawiony - śmieszniejsze jest to, że ten drugi chodzi normalnie, a płyty obie są na 6msc<br>

  • tiesto_fan 16.09.2006 22:25:09

    <p>Jedyne co wpada mi teraz do głowy, to możliwość, że coś Ci się wdało do systemu i to może być gł&oacute;wną przyczyną problemu. Radzę przeskanować komputer, aby wyeliminować taką ewentualną możliwość.</p><p>Możesz też odinstalować Service Packa, ale to już chyba ostateczność :-)&nbsp;&nbsp;&nbsp;</p>

Robocik
Dodano:
09.06.2006 00:14:10
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1