Windows rozwinie skrzydła

O co chodzi z tą nową akcją (?), bo czekam i czekam, a termin jest stale przedłużany ? ;D Sądząc po grafikach umieszczonych na stronie jest to związane z aplikacjami usługi Live albo Windows 7. Mógłby mi ktoś to wytłumaczyć ? ;]

Odpowiedzi: 20

Ja też dostałem NFR. 2 płytki (32 i 64-bit) w papierowych kopertach z kodem licencyjnym a całość w foliowym woreczku. Chciałem ją dać jako prezent ale wygląda trochę mało reprezentacyjnie... Ktoś w ogóle dostał wersję pudełkową? Można gdzieś w sieci znaleźć licencję do tej wersji NFR?
Przemysław Prytek
Dodano
10.12.2009 12:05:15
A ja mam pytanie. Otrzymałem dziś swoją nagrodę w postacie Win7 Ultimate NFR. O ile się nie myle miała to być wersja BOX a nie NFR. O co tu biega?
dedesoft
Dodano
10.12.2009 00:23:52
  • luznymak 10.12.2009 11:29:50

    [quote=dedesoft]A ja mam pytanie. Otrzymałem dziś swoją nagrodę w postacie Win7 Ultimate NFR. O ile się nie myle miała to być wersja BOX a nie NFR. O co tu biega?[/quote] Jak to NFR???? :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: Jeśli w rankingu generalnym zająłeś miejsce 6-55 to oczywiście powinieneś dostać Windows 7 Ultimate BOX a nie jakąś NFR którą można dostać za free na różnych konferencjach, prezentacjach itd...

Minął tydzień odkąd Orgranizator wypowiedział się odnośnie wysyłki Windows 7 HP. Czy może wiadomo już kiedy dotrą do Organizatora i będą wysyłane te wersje systemu?
covenant13
Dodano
09.12.2009 12:12:09
Korzystając z forum chciałbym podziękować Organizatorowi za odpowiedź. Zgodnie z treścią maila mój W7 Ultimate BOX został dzisiaj wysłany. Na razie jestem zadowolony z rozwoju sytuacji, wniebowzięty będę dopiero, gdy otrzymam przesyłkę :)
micjan
Dodano
04.12.2009 22:05:57
spoko zaraz wyśle maila, ale trochę to dziwnie wygląda, tak jakbyście nie wiedzieli komu wysłać
matix-19
Dodano
04.12.2009 15:23:13
Witam, Osoby, kóre wygrały werjse HP muszą nadal czekać. Bardzo przepraszam, ale są jakieś problemy logistyczne u sponsora, kompletnie nic po za poganianiem go nie mogę poradzić. Osoby, które nie otrzymały jeszcze Ultimata, prosże o kontakt: info@grupacentrumxp.pl.
Kuba
Dodano
03.12.2009 00:13:18
  • Kuba 28.12.2009 10:12:11

    [quote=Kuba] Osoby, które nie otrzymały jeszcze Ultimata, prosże o kontakt: info@grupacentrumxp.pl.[/quote]

Organizator konkursu dalej milczy? Prosimy o jakąś wypowiedź.
micjan
Dodano
02.12.2009 19:22:50
Tak myślę, że w obecnej sytuacji (dwukrotne niedotrzymanie obiecanego terminu, oraz brak od dłuższego czasu jakichkolwiek informacji od organizatora, czy to na forum czy na mail do zainteresowanych osób) należy bardziej zadać pytanie, nie kiedy, [b]a czy[/b] będzie wysyłka wygranych nagród!? Tłumaczenia typu: "Microsoft nie przesłał nagród" są delikatnie mówiąc nie na miejscu. My braliśmy udział w konkursie którego "Wyłącznym organizatorem Konkursu jest Jakub Hryciuk prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Jakub Hryciuk Onex Group w Woźnikach, ul. Tarnogórska 21," a nie przez firmę Microsoft. Jeśli ktoś bierze się za organizację konkursu, to powinien sprawy ewentualnego sponsoringu mieć uzgodnione przed jego rozpoczęciem. Ewentualnie w regulaminie zastrzec, że nagrody mogą zostać wysłane w terminie np. 3 miesiące po premierze np. Windows 7 i nikt do nikogo by nie mógł mieć pretensji. I na zakończenie. Ja wszystko mogę zrozumieć. Wiem, że jedne sprawy mogą się nie udać, inne są niezależne od nas, ale krótką informację raz na jakiś czas wypada napisać. A jej brak, świadczy tylko o organizatorach konkursu oraz właścicielach tej witryny.
luznymak
Dodano
01.12.2009 17:19:26
Tak, o zmianie wersji językowej wiem. Chciałbym mieć jednak od razu wersję en, bez konieczności ściągania paczek językowych. Od biedy może być też ta pl, tylko żeby BYŁA. Pewnie główną winę ponosi MS, który nie dostarczył nagród na czas. Mam jednak również pretensje do organizatorów. Nabrali wody w usta i siedzą cicho. To bardzo źle o nich świadczy. Chciałbym chociaż raz na tydzień jakiś raport. Może być nawet informacja, że MS nadal nie dostarczył W7. Bo na razie zachowanie organizatorów wygląda tak: "Wygraliście? To się cieszcie, ale my mamy was w d..."
micjan
Dodano
01.12.2009 12:59:42
Wersje Enterprise i Ultimate pozwalają na zmianę wersji językowej systemu, więc będziesz mógł ustawić na jaką będziesz chciał. Szkoda, że organizatorzy nie informują co się dzieje w sprawie wysyłania WIN7. Minęło ponad 5 tygodni od premiery, a my nie mamy żadnej informacji kiedy możemy spodziewać się paczki :/
pzak
Dodano
30.11.2009 02:55:20
Mam takie pytanie. Wygrałem Windows 7 Ultimate BOX, ale na razie czuję się tak jakbym jednak nie wygrał. "Jadę" cały czas na W7 RC i dzień w dzień zastanawiam się, kiedy wreszcie będę mógł zainstalować wersję finalną. Drugie pytanie, które nie daje mi spać brzmi: czy ten w7 będzie w wersji en czy pl? Szczerze mówiąc wolałbym tę pierwszą, czyli en.
micjan
Dodano
29.11.2009 14:46:08
Microsoft się ośmiesza. Windows 7 powinien być u organizatorów najpóźniej w dniu premiery tego systemu. Napiszę do nich, a jeżeli to nic nie da to do Microsoft-u. Za dwadzieścia dni upłynie termin aktywności mojego Windows 7 pobranego ze strony Technet-u. W razie czego zainstaluję go jeszcze raz, powinien dać się aktywować. Chciałbym jednakże tego uniknąć.
Fenikslp
Dodano
23.11.2009 17:42:44
W świetle zaistniałych faktów (mowa o licencjach OEM) wypadałoby, żeby organizatorzy wypowiedzieli się czy WYGRANE systemy operacyjne na licencji OEM można instalować, czy też wolno jedynie postawić je sobie na półce jak trofeum (którym niewątpliwie są).
Veers
Dodano
22.11.2009 10:45:13
  • piotrteo 22.11.2009 11:21:01

    [quote=Veers]W świetle zaistniałych faktów (mowa o licencjach OEM) wypadałoby, żeby organizatorzy wypowiedzieli się czy WYGRANE systemy operacyjne na licencji OEM można instalować, czy też wolno jedynie postawić je sobie na półce jak trofeum (którym niewątpliwie są).[/quote] O ile dobrze pamiętam to wszystkie wygrane Windows 7 były w wersji BOX, więc w czym problem ? Ciekawiej mają ci co wygrali 365 dniowy trial Visty, do którego już w momencie zakończenia konkursu nie można było wygenerować numerków ( strona rejestracji Microsoftu już nie działała). To jest dopiero trofeum. Mnie bardziej ciekawi kiedy Microsoft raczy przesłać nagrody. Zgodnie z zapowiedziami z maila miało to być 2 tygodnie po oficjalnej polskiej premierze ( 3 listopada ) Windows 7. Na forum 21 października Kuba pisał o terminie miesiąca. Obydwa terminy mijają, a o wygranych nic nie słychać.

  • Veers 22.11.2009 11:25:44

    [quote=piotrteo] O ile dobrze pamiętam to wszystkie wygrane Windows 7 były w wersji BOX, więc w czym problem ? [/quote] Fakt - widocznie coś mi się popierniczyło w kwestii organizatora konkursu.... Niemniej sam problem wydaje się być fascynujący :)

  • piterk2009 22.11.2009 14:44:14

    [quote=piotrteo][quote=Veers]W świetle zaistniałych faktów (mowa o licencjach OEM) wypadałoby, żeby organizatorzy wypowiedzieli się czy WYGRANE systemy operacyjne na licencji OEM można instalować, czy też wolno jedynie postawić je sobie na półce jak trofeum (którym niewątpliwie są).[/quote] O ile dobrze pamiętam to wszystkie wygrane Windows 7 były w wersji BOX, więc w czym problem ? Ciekawiej mają ci co wygrali 365 dniowy trial Visty, do którego już w momencie zakończenia konkursu nie można było wygenerować numerków ( strona rejestracji Microsoftu już nie działała). To jest dopiero trofeum.[/quote] No organizatorzy twierdzili, że może wymienią te nieszczęsne triale visty na triale windows 7 ale na razie żadnych informacji ani widu ani słychu...

Wiadomo już może kiedy Microsoft dostarczy 7 do organizatora konkursu?
covenant13
Dodano
19.11.2009 14:29:26
Bo to wszystko trochę amatorką jedzie... i nie mam tu pretensji do Kuby a raczej do Microsoftu, który jako sponsor i zapewne zleceniodawca akcji mógłby się postarać o przedterminowe dostarczenie do CXP paczek z softem... przecież one nie są tłoczone dopiero teraz... zresztą nie tylko w Polsce tak jest, jak czekałem na SQL 2008 to miał być miesiąc po wydaniu wersji finalnej... a dostałem go kilka miesięcy później... Kuba - czy mógłbyś jakoś informować o rozwoju sytuacji ???
Andrzej.K
Dodano
12.11.2009 11:06:34
no cóż szkoda, że się opóźnia ale jak napisał Jakub trochę to musi potrwać więc cierpliwości i polecam zainstalowanie triala póki co. Dobrze ze portal ma jeszcze chęci do organizowania konkursów :)
lukasz.s
Dodano
08.11.2009 13:07:34
No niestety... chociaż jak kiedyś pisałem do organizatorów konkursu to pisali, że może wymienią na 7 i żeby się skontaktować bliżej premiery 7 koło września..... napisałem i nic - żadnego odzewu.
piterk2009
Dodano
24.10.2009 19:09:24
Jak to wygasła? Ja też wygrałem trial Visty Ultimate, ale na razie nawet go nie rozpakowałem... czyli że teraz to mogę sobie z niego podstawkę pod kubek zrobić :/
tzok
Dodano
22.10.2009 21:56:00
A czy jest szansa wymiany triala Visty ultimate który wygrałem i którego nie da się aktywować (strona wygasła) na Windowsa 7 może być nawet home premium chociaż powinno być ultimate :lol:???? Pisałem maila ale nikt nie odpowiada.Chyba jeszcze w wakacje gdy o to pytałem mailem to dostałem odpowiedź, żeby się przypomnieć koło września.Przypomniałem się lecz nie dostałem odpowiedzi.
piterk2009
Dodano
22.10.2009 21:18:06
Niestety sprowadzenie nagród potrwa ok 1 miesiąca (jest to całkowcie niezalezne od tego, że Windows 7 przeznaczony do sprzedaży jest już w sklepach).
Kuba
Dodano
21.10.2009 14:33:19
  • nataliaharat 05.11.2009 23:18:41

    [quote=Kuba]Niestety sprowadzenie nagród potrwa ok 1 miesiąca (jest to całkowcie niezalezne od tego, że Windows 7 przeznaczony do sprzedaży jest już w sklepach).[/quote] Cytat z maila potwierdzającego wygraną: "Wygrana Windows 7 Osoby, które wygrały system Windows 7 BOX Home Edition i Ultimate otrzymują go najpóźniej do 2 tygodni po oficjalnej polskiej premierze marketingowej." Nie rozumiem zatem czemu nagrody nie zostały jeszcze rozesłane.

rockets93
Dodano:
23.02.2009 10:05:47
Komentarzy:
20
Strona 5 / 18