Windows rozwinie skrzydła

O co chodzi z tą nową akcją (?), bo czekam i czekam, a termin jest stale przedłużany ? ;D Sądząc po grafikach umieszczonych na stronie jest to związane z aplikacjami usługi Live albo Windows 7. Mógłby mi ktoś to wytłumaczyć ? ;]

Odpowiedzi: 20

Mija drugi tydzień, a tu ni widu ni słychu...
covenant13
Dodano
19.01.2010 12:24:56
Ciekawe kiedy organizator powie coś o wysyłce nagród. Minęło 8 dni od kiedy napisał ostatni raz...
covenant13
Dodano
14.01.2010 13:54:40
Jeżeli organizator mówi prawdę, to od wysłania przesyłki minął około miesiąc i ani ja, ani moja narzeczona paczek nie dostaliśmy (dwa różne adresy w różnych miastach - nie jest to więc problem urzędu pocztowego; swoją drogą nawet nie pomyślałbym o tym, żeby tak wartościową nagrodę wysyłać Pocztą Polską :/). Coś mi tu bardzo nie pasuje...
pzak
Dodano
14.01.2010 12:44:17
No tydzień minął, informacji jakiejkolwiek brak, a może by tak uzbroić się w cierpliwość i jak sugeruje przedmówca zaczekać na Windows 8?
robinhood13
Dodano
13.01.2010 23:17:01
Kolejny tydzień mija, czy już coś wiadomo? Bo niedługo doczekamy się następcy Windows 7 ;-)
mkocor
Dodano
12.01.2010 21:14:10
Pracujemy nad tym. :) W ciągu tygodnia myślę, że będę mógł wszystkich zwycięzców W7 HP poinformować o ostatecznej dacie wysyłki ich nagród.
Kuba
Dodano
06.01.2010 01:32:09
O no właśnie też jestem tym zainteresowany bo czekam na tę wersję. Czy są one już wysłane, ewentualnie kiedy będą wysyłane?
robinhood13
Dodano
05.01.2010 23:46:31
Czy Windowsy 7 Home Premium doszły już może do organizatora?
covenant13
Dodano
04.01.2010 15:27:23
Gdybyś zechciał zauważyć, e-mail ten jest tu podawany od dosyć dawna.
XanTyp
Dodano
29.12.2009 00:39:56
A co z wersją Home Premium?
caramon
Dodano
28.12.2009 16:51:54
  • XanTyp 28.12.2009 19:41:43

    [quote=caramon]A co z wersją Home Premium?[/quote]Nikt Cię nie skrzywdzi, jeśli o to też zapytasz w mailu.

  • Rafal2122 28.12.2009 21:03:35

    [quote=XanTyp][quote=caramon]A co z wersją Home Premium?[/quote]Nikt Cię nie skrzywdzi, jeśli o to też zapytasz w mailu.[/quote] nikt by też nikogo nie skrzywdził gdyby było to ogłoszone na forum, a nie jakieś ukrywanie się z mailami. Każdy chce to wiedzieć...

Ja również do dnia dzisiejszego nie otrzymałem wygranej nagrody, a od premiery Windows 7 minęły nie dwa tygodnie a dwa miesiące.
robinhood13
Dodano
25.12.2009 01:57:37
Oczywiście NFR za pomyłkę -przepraszam. Dzięki Panie moderatorze XanTyp za spostrzeżenie mojego błędu, szkoda , że nie zauważyłeś jak we wcześniejszym poście Pana Kuby nazwisko Pana Mariusz Kędziory jest napisane z małej litery!(szczegół) Odpowiadam na pytanie Pana Kuby: Nie byłem uczestnikiem tego konkursu lecz wcześniejszego (myślę ,że Pan pamięta) Nie sieję zamętu lecz mam pewne spostrzeżenia którymi chcę podzielić się z czytelnikami forum! Czy na tych stronach podanych przeze mnie jest coś nie TAK?
andi123
Dodano
22.12.2009 20:45:17
  • Kuba 22.12.2009 21:11:20

    [quote=andi123]Oczywiście NFR za pomyłkę -przepraszam. Dzięki Panie moderatorze XanTyp za spostrzeżenie mojego błędu, szkoda , że nie zauważyłeś jak we wcześniejszym poście Pana Kuby nazwisko Pana Mariusz Kędziory jest napisane z małej litery!(szczegół) Odpowiadam na pytanie Pana Kuby: Nie byłem uczestnikiem tego konkursu lecz wcześniejszego (myślę ,że Pan pamięta) Nie sieję zamętu lecz mam pewne spostrzeżenia którymi chcę podzielić się z czytelnikami forum! Czy na tych stronach podanych przeze mnie jest coś nie TAK? [/quote] Wszystko jest na nich OK, dziekuję na podzielnie się spostrzeżeniem.

  • XanTyp 23.12.2009 01:01:58

    [quote=andi123]Dzięki Panie moderatorze XanTyp za spostrzeżenie mojego błędu, szkoda , że nie zauważyłeś jak we wcześniejszym poście Pana Kuby nazwisko Pana Mariusz Kędziory jest napisane z małej litery!(szczegół)[/quote]Szkoda, że twój nick tez się jakoś tak z małej litery pisze, ale to Ci widać nie wadziło. NFS bym zignorował - wyszedł w cytacie niejako przy okazji. Flood już nie wyszedł tak z przypadku. I na tym kończymy offtopik.

A to strona z sukcesami firmy ONEX GROUP: http://www.onexgroup.pl/24,Aktualności.aspx Szczególnie proszę zwrócić uwagę na sukces akcji "Windows Rozwiń Skrzydła" ze szczególnym zwróceniem uwagi na nagrody!!! NFS czy BOX? oto jest pytanie???
andi123
Dodano
21.12.2009 21:00:47
  • XanTyp 22.12.2009 01:14:29

    [quote=andi123]NFS[/quote]Coś Ci się za bardzo Windows z Need for Spped'em pomieszał. I nie flooduj. Edycja działa tu bez kłopotu. Kolejne wypowiedzi - post pod postem - zostaną usunięte bez ostrzeżenia.

Jeśli zainteresowani chcą dowiedzieć się więcej na temat tego konkursu jak i wcześniejszych organizowanych przez portal oraz chcą poznać całość wypowiedzi pana Mariusza Kędziory na temat różnicy NFS i BOX to polecam stronę: http://www.wss.pl/frmThread.aspx?tid=62140&pid=432559 Cóż organizator na to?
andi123
Dodano
21.12.2009 19:34:39
Mimo maila wysłanego ponad 2 tygodnie temu - nadal nie dostałem żadnej przesyłki. Oczywiście nie wyobrażam sobie, że dostanę coś innego niż wersję BOX, taką samą, jak na [url=http://www.sklep-ms.pl/123,1,1,kategoria.aspx]tej stronie[/url] - w ładnym czarnym opakowaniu. Umowa została zawarta pomiędzy organizatorem a mną. Jeżeli sponsor, w postaci firmy Microsoft, zmienił politykę i nie wysyła już na konkursy wersji BOX, to proponuje skierować sprawę na drogę sądową, bo może pewnie złamana jakaś Wasza umowa (chyba, że takiej nie było i wszystko było umówione na "słowo honoru" lub MS zastrzegł sobie możliwość zmiany wersji produktów)? I, niezależnie od wyniku tamtego postępowania, proponuję zacząć szukać innego sponsora bądź samemu zacząć oszczędzać na 50 wersji Windows 7 Ultimate BOX i na 50 wersji Windows 7 Home Premium BOX.
pzak
Dodano
21.12.2009 06:57:52
  • Kuba 22.12.2009 15:48:20

    [quote=pzak]Mimo maila wysłanego ponad 2 tygodnie temu - nadal nie dostałem żadnej przesyłki. .[/quote] Prosze o kontakt mailowy, jesli nagroda nie doszła, będizmy wyjaśniaś sparwę z Pocztą. [quote=andi123]Jeśli zainteresowani chcą dowiedzieć się więcej na temat tego konkursu jak i wcześniejszych organizowanych przez portal oraz chcą poznać całość wypowiedzi pana Mariusza Kędziory na temat różnicy NFS i BOX to polecam stronę: http://www.wss.pl/frmThread.aspx?tid=62140&pid=432559 Cóż organizator na to?[/quote] Jesteś uczestnikiem konkursu, czy tylko siejesz zamęt? Odpowiadająć na pytanie: Zgadzam się z tym co pisze Marisuz Kędziora.

  • pzak 30.12.2009 02:50:47

    [quote=Kuba][quote=pzak]Mimo maila wysłanego ponad 2 tygodnie temu - nadal nie dostałem żadnej przesyłki. .[/quote] Prosze o kontakt mailowy, jesli nagroda nie doszła, będizmy wyjaśniaś sparwę z Pocztą. [/quote] Nadal nie doszła, maila już wysyłałem (ponad 3 tygodnie temu), więc moje dane powinniście mieć. Do mojej narzeczonej nagroda też nie doszła. Też ma wysłać do Was maila czy może prowadzicie listę osób, do których wysyłaliście nagrody? P.S. A propos [url=http://www.wss.pl/frmThread.aspx?tid=62140&pid=433386#433386]tej wypowiedzi[/url] [quote]3. Z uwagi na fakt niemożliwości dotrzymania umowy z osobami, które wygrały Windows 7 Ultimate BOX, zwycięzcy zostali przeproszeni i otrzymali wersję NFR jako rekompensatę. Z osobami, które takie załatwienie sprawy z umowy nie jest akceptowalne, jestem w ciągłym kontakcie w celu wypracowania rozwiązania które będzie dla każdego pojedynczego uczestnika konkursu satysfakcjonujące.[/quote]: Jednym satysfakcjonującym mnie i moją narzeczoną rozwiązaniem jest otrzymanie dwóch kopii (po jednej dla każdego) wersji BOX [url=http://www.sklep-ms.pl/123,1,1,kategoria.aspx]tego produktu[/url] i nie widzę potrzeby żadnego więcej kontaktu mailowego w tej sprawie - każdy szanujący organizator tego typu konkursów powinien wiedzieć co i komu wysyła. Czekamy na dwie paczki z tym dokładnie produktem. Pozdrawiam i życzę wystrzałowego Sylwestra.

  • matix-19 31.12.2009 15:01:55

    [quote]3. Z uwagi na fakt niemożliwości dotrzymania umowy z osobami, które wygrały Windows 7 Ultimate BOX, zwycięzcy zostali przeproszeni i otrzymali wersję NFR jako rekompensatę. Z osobami, które takie załatwienie sprawy z umowy nie jest akceptowalne, jestem w ciągłym kontakcie w celu wypracowania rozwiązania które będzie dla każdego pojedynczego uczestnika konkursu satysfakcjonujące.[/quote] Miło, że zechciał Pan poinformować o takim stanie rzeczy inne forum, a nie Nas uczestników. Zgodnie z tym co Pan napisał czekam na maila z propozycją, gdyż rekompensata w formie wersji NFR i przeprosiny nie są dla mnie akceptowalne. Dobrze, że Pan zaznaczył iż nie może się wywiązać z obowiązującej Nas umowy. Nie otrzymałem jeszcze żadnej przesyłki więc czekam na Pańskie propozycję odnośnie wypracowania rozwiązania, które usatysfakcjonuje obydwie strony. Pragnę równierz[b] zaznaczyć[/b], iż nie jestem osobą, która rzuca słowa na wiatr. Mail wysłany do Microsoftu odnośnie całej sprawy, jest obecnie w trakcie analizy i zgodnie z odpowiedzią jaką otrzymałem, pracownik Microsoftu ma się zemną skontaktować telefonicznie.

No i dobrze. Jak widać Kuba - wystarczyłoby JASNO postawić sytuację, a zapewne wielu zwycięzców pogodziłoby się ze zmianą nagrody. Natomiast wciskanie na siłę że [i]NFR to taki BOX[/i] i do tego podpieranie się cytatami ... nie przystoi w tej całej sytuacji, a mnie jako osobie nie mającej żadnego interesu w całym przedsięwzięciu - wybacz że powiem wprost - wygląda na próbę obicia tyłka blachą PO FAKCIE.
Veers
Dodano
20.12.2009 10:29:17
Ludzie! Nie macie co robić, tylko po sądach latać? Puknijcie się w łeb póki nie jest za późno. Owszem, mieliśmy dostać BOXy a nie jakieś NFRy, które - powiedzmy sobie szczerze - jedyną rzecz wspólną z Boxami jaką mają to zawartośc płytek, więc obecna sytuacja może irytować i powodować pewnego rodzaju zawód, ale bez przesady... Zbliżają się święta, skupcie się na nich, ewnetualnie niech niektórzy tutaj udzielający się przystopują z ilością alkoholu, bo procenty mocno uderzają... Mam pytanie do Organizatora/ Kuby: Czy istnieje możliwość, żebyście wysłali Home Premiumy w pudełkach podobnych do tych, do których pakowane są np. Oemy? Mam na myśli te tekturowe pudełeczka, a pytam ze względów praktyczno-porządkowych. Mając takie pudełeczko dużo łatwiej zachować porządek i uniknąc latania kopert z płytami po całym domu, tudzież łatwiej uniknąc ich zgubienia, zawieruszenia się. Systemu nie zamierzam sprzedawać, ale na pewno sam się domyślasz, że takie tekturowe pudełko byłoby fajną sprawą, no i miałoby to również wartośc psychologiczną - wygrana nie wyglądałaby jak nowy nabytek z bazaru :P
theblood
Dodano
19.12.2009 20:02:51
  • micjan 20.12.2009 02:49:39

    [quote=theblood]Ludzie! Nie macie co robić, tylko po sądach latać? Puknijcie się w łeb póki nie jest za późno. Owszem, mieliśmy dostać BOXy a nie jakieś NFRy, które - powiedzmy sobie szczerze - jedyną rzecz wspólną z Boxami jaką mają to zawartośc płytek, więc obecna sytuacja może irytować i powodować pewnego rodzaju zawód, ale bez przesady...[/quote] Wygrałem Windows 7 Ultimate BOX, otrzymałem Windows 7 Ultimate NFR. Mi to nie robi różnicy i cieszę się że mam Windowsa za darmo. Rozumiem jednak osoby, które się denerwują. Przystępując do konkursu wiedziały że grają o wersję BOX, możliwe że część osób chciała nagrodę sprzedać. Mieli do tego pełne prawo. Nagle po zakończeniu konkursu okazało się, ze nagrody sprzedać nie można. Trochę dziwne, tego typu zastrzeżenie powinno pojawić się PRZED konkursem a nie PO. Tak czy inaczej ja się sądzić nie zamierzam, bo Windowsa otrzymałem, mogę zrobić z nim wszystko na czym mi zależy, a sprzedaż nawet mi do głowy nie przyszła :P

Brawo MATIX-19 !!! Myślę ,że znajdzie się spora grupa uczestników konkursu Windows Rozwiń Skrzydła nie aprobująca działań organizatora, która poprze twoje działania !!! Ja ze swej strony w pełni Ciebie popieram(po mojej przygodzie z poprzednim konkursem - z którego mam jeszcze zapiski) W grupie jest siła!!!
andi123
Dodano
19.12.2009 17:53:36
  • tajne123 19.12.2009 17:57:56

    [quote=andi123]Brawo MATIX-19 !!! Myślę ,że znajdzie się spora grupa uczestników konkursu Windows Rozwiń Skrzydła nie aprobująca działań organizatora, która poprze twoje działania !!! Ja ze swej strony w pełni Ciebie popieram(po mojej przygodzie z poprzednim konkursem - z którego mam jeszcze zapiski) W grupie jest siła!!![/quote] To co moze piszemy do Matix-19 a on wysle do odpwiedniego organu stosowne zawiadominei. Mozemy pomyslec wspolnie nad forma. Jeszcze odnosnie licencji o ktorej pisze organizator. Przedmiotem (nagroda) w konkursie nie byl NFR ktorego wartosc jest 0 zl, a tylko i WYLACZNIE Windows 7 Ultimate BOX 50 sztuk o WARTOSCI 1399 zl. Nie ma mowy ze to ma byc odpowiednik nagrody ale nagroda o WARTOSCI 1399. A to juz roznica i podchodzi pod paragraf. I jeszce 2 fajne punktyregulaminu [i]"7.6. W przypadku nagród, których wartość przekracza 100 zł, dodatkową część nagrody stanowi kwota pieniężna w wysokości 11,1% wartości nagrody, która zostanie pobrana przez Organizatora na pokrycie należnego podatku dochodowego od osób fizycznych."[/i] No to jaki podatek odprowadza od NFR ktorego wartosc jest 0zl? [i]7.8. W przypadku niemożności odebrania jakiejkolwiek z nagród przez uprawnionego Uczestnika do dnia 1 czerwca 2009, nagroda przechodzi na własność Organizatora. W przypadku rezygnacji z nagród określonych w niniejszym Regulaminie nie przysługuje ekwiwalent pieniężny.[/i] Czyli wychodzi ze wcale ich nie musza wysylac?

Matix-19 masz w pełni rację!!! Czas położyć kres dowolnemu traktowaniu regulaminu przez organizatora!!! Chciałbym przypomnieć ,że to kolejny już konkurs gdzie jest on(regulamin) tak traktowany.(patrz KONKURS ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNY) Osobiście po wcześniejszej przygodzie z konkursem świąteczno-noworocznym zrezygnowałem z uczestnictwa w konkursie Windows Rozwiń Skrzydła co nie przeszkadzało mi śledzić spraw związanych z konkursem(szczególnie forum) i cóż widzę: krótko mówiąc -kolejna klapa organizatora!!! Czy to może brak umiejętności w organizowaniu konkursów??? Myślę (jestem wręcz pewny), że organizator jest zobowiązany do przestrzegania regulaminu a nie dobrowolnego jego traktowania co uczestnikom tego i wcześniejszych konkursów się należy. Nasze dane( które posiadł organizator) są równie cenne jak nagrody w konkursach (raczę przypomnieć organizatorowi)!!!
andi123
Dodano
18.12.2009 18:42:37
"żygać" pisze się przez "rz". :lol: Jednak masz trochę racji.
piterk2009
Dodano
18.12.2009 10:59:39
rockets93
Dodano:
23.02.2009 10:05:47
Komentarzy:
20
Strona 2 / 18