Windows rozwinie skrzydła

O co chodzi z tą nową akcją (?), bo czekam i czekam, a termin jest stale przedłużany ? ;D Sądząc po grafikach umieszczonych na stronie jest to związane z aplikacjami usługi Live albo Windows 7. Mógłby mi ktoś to wytłumaczyć ? ;]

Odpowiedzi: 17

Nagrydy nagrodami .. kiedys byly takie zajefajne zolte pileczki z logiem M$ i Office :D Niestety nic udalo mi sie wygrac takowej ;[
Ukey
Dodano
26.02.2009 19:28:53
Teraz pozostaje tylko kwestia nagrody, o której wspomniano na blogu i szczęśliwca, który ją otrzyma. :mryellow: :mryellow: :mryellow:
rockets93
Dodano
26.02.2009 10:17:52
Widzę, że niezły konkurs się kroi. ;D Teraz pozostaje tylko kwestia nagrody, o której wspomniano na blogu i szczęśliwca, który ją otrzyma. :mryellow: :mryellow: :mryellow:
rockets93
Dodano
25.02.2009 20:05:39
Zabawa zabawa ale jestem ciekawy co tam sie juz urodzilo :D
Ukey
Dodano
25.02.2009 18:54:00
Ukey gdyby nie to "przekładanie" nie było by zabawy ze zgadywaniem xD.
rockets93
Dodano
25.02.2009 17:55:46
No tego nikt akurat nie powiedział :-)
Kuba
Dodano
25.02.2009 17:47:44
Owszem ale jak widac wiele dobrych programow stalo sie kombajnami... Tak zapewne i stanie sie kiedys z Office'm , napakuja tam wiele nikomu nie potrzebnych rzeczy i tyle .. Doskonalym przykladem jest Nero. Kiedys maly i bardzo przyjemny program a teraz ? istny kombajn dzialajacy jak traktor i "palacy" tyle co czołgi :/
Ukey
Dodano
25.02.2009 12:13:36
No na pewno. Ale tak szczerze mówiąc... internet to przyszłość.
rockets93
Dodano
24.02.2009 18:56:39
Osobiscie balbym sie tego Live Office ... wole starego dobrego Windows Office bez Live , bo pewnie polecialo by w komercje , i "internetowosc";/
Ukey
Dodano
24.02.2009 15:49:13
Integracja z Office byłaby bardzo dobra... jeśli to właśnie masz na mysli Ukey. Skoro już napomniałem o Microsoft Office; myślę, że MS z czasem przemianuje go na Windows Live Office.
rockets93
Dodano
24.02.2009 11:39:00
Przekladanie terminu to normalka... Czym bedzie zajmowac sie ten serwis ? Fakt napewno nowym dzieckiem od M$ czyli Windows 7 oraz zapewne uslugi Live. Jednak jak na portal jest to troszke zamalo :P Sadze ze dojdzie tam jeszcze personalizacja windowsa (wiadomo dodatki , upiekszenia , optymalizacja itp) . Ciekawi mnie tez czy bedzie sie moze zajmowac nowym pakietem biurowym (chyba juz czas by cos nowego wyszlo)
Ukey
Dodano
24.02.2009 10:30:23
  • Kuba 25.02.2009 12:50:39

    [quote=Ukey]Przekladanie terminu to normalka... Czym bedzie zajmowac sie ten serwis ? Fakt napewno nowym dzieckiem od M$ czyli Windows 7 oraz zapewne uslugi Live. Jednak jak na portal jest to troszke zamalo :P Sadze ze dojdzie tam jeszcze personalizacja windowsa (wiadomo dodatki , upiekszenia , optymalizacja itp) . Ciekawi mnie tez czy bedzie sie moze zajmowac nowym pakietem biurowym (chyba juz czas by cos nowego wyszlo)[/quote] Akurat nikt nie przekłada żadnego terminu. To są daty odsłony kolejnej części kampanii.

  • Ukey 25.02.2009 16:05:33

    [quote=Kuba][quote=Ukey]Przekladanie terminu to normalka... Czym bedzie zajmowac sie ten serwis ? Fakt napewno nowym dzieckiem od M$ czyli Windows 7 oraz zapewne uslugi Live. Jednak jak na portal jest to troszke zamalo :P Sadze ze dojdzie tam jeszcze personalizacja windowsa (wiadomo dodatki , upiekszenia , optymalizacja itp) . Ciekawi mnie tez czy bedzie sie moze zajmowac nowym pakietem biurowym (chyba juz czas by cos nowego wyszlo)[/quote] Akurat nikt nie przekłada żadnego terminu. To są daty odsłony kolejnej części kampanii.[/quote] Jesli tak to przepraszam :] Jednak widzialem ogloszenie z data 22.02.2009 pozniej 26.02.2009 i mam nadzieje ze ta data bedzie ostateczna ;p

Ja musze tutaj powiedzieć, że należy się cieszyć z tego, że ktoś organizuje takie konkursy w których tak łatwo (w porównaniu do innych) zdobyć nagrodę. Mimo malutkich wpadek organizacyjnych, wszystko było w najlepszym porządku. W moim przypadku, graliśmy z rodziną, wartość nagród dochodzi do 2000zł, co jest bardzo dużą sumą. Nie narzekajcie, tylko namawiajcie do większej ilości takich konkursów :)
golabtomek
Dodano
23.02.2009 19:13:09
I to się zgadza, że kontrola kont nie była robiona bardzo bardzo skrupulatnie, ale w przypadku tego Pana przegięcie było ewidentne. Co innego, gdy gra kilku członków rodziny, a co innego gdy ktoś rejestruje kilkadziesiąt kont w ciągu kilku minut, nie wysilając się nawet na unikalność nazwy każdego z nich tylko po to aby przepchnąć kolejkę i zdobyć nagrodę. Takie przypadki były z łatwością przez nas wyłapywane. Kolejne posty na temat poprzedniego konkursu, proszę umieszczać w odpowiednim topiku, nie tutaj.
Kuba
Dodano
23.02.2009 18:50:33
W obronie zdyskwalifikowanego -cytuję: Jedyną rzeczą, którą będziemy rejestrwoać to adres e-mail, który nie może się powtarzać. Zachęcamy do wielkrotnego brania udziału w konkursie całej rodziny, dlatego można brać udziłą z jednego konta z jednego komputera. Po zgłoszniu do konkursu, wystarczy wylogować się z Portalu i zalogowac na inne konto. Jeśli zdarzy się sytuacja, że jedna osoba zdobyła dwie nagrody, które wysyłamy pocztą, osoba ta dostanie tylko jedną nagrodę, o czym mówi regulamin, który zakazuje brania udziąłu jednej osoby kilka razy. Jest to cytat ze strony nr 1 forum konkursu:(kto jest autorem tego .........każdy może zobaczyć!!!) [-x
andi123
Dodano
23.02.2009 18:11:01
Pewnie znowu będzie takie samo oszustwo jak "Konkurs Świąteczno-Noworoczny". Zdyskwalifikowali ludzi nawet nie wiadomo za co :neutral:
andrzejstepniewski
Dodano
23.02.2009 16:51:51
  • Kuba 23.02.2009 17:34:28

    [quote=andrzejstepniewski]Pewnie znowu będzie takie samo oszustwo jak "Konkurs Świąteczno-Noworoczny". Zdyskwalifikowali ludzi nawet nie wiadomo za co :neutral: [/quote] Został Pan zdyskwalifikowany nie za "nie wiadomo za co", ale za łamanie regulaminu: założył sobie Pan kilkadziesiąt kont w systemie i kilkakrotnie było to już Panu komunikwoane, prosze więc nie udawać, ze nie wia Pan za co.

No ok. Postaram się wytrzymać w tym zniecierpliwieniu. Dzięki.
rockets93
Dodano
23.02.2009 14:27:41
Trzeba niestety cierpliwie czekać. :-) Zapraszam rónież na bloga: http://windowsrozwinieskrzydla.spaces.live.com/, tam też pojawiać się będa informacje o akcji :-)
Kuba
Dodano
23.02.2009 13:55:17
rockets93
Dodano:
23.02.2009 10:05:47
Komentarzy:
17
Strona 18 / 18